Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha kisbabával vagyok otthon...

Ha kisbabával vagyok otthon gyeden, akkor a nagyobb gyereket (2 éves) csak fizetős bölcsődébe tudom beadni? Létezik egyáltalán ingyenes bölcsi?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 13:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%
20, erdekes nezet, en meg pont azt latom, hogy akkor akarjak beadni a nagyobbat, ha tulterheltek a kicsi miatt.
2022. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem jó a csana?Az fizetős (de mint írtad, ilyen is érdekel) és oda napi pár órára vagy ha futja, egész napra is be lehet adni. Nálunk ugyanazok a bölcsis nénik csinálták azt is, de egy ajtóval arrébb ugyanabban az emeletes házban :)

Vagy várjátok meg az ovit, de két és fél (persze ha elég érett, önálló) meg három és fél évesen is bevettek hozzánk is gyerekeket, és mindig voltak páran, akik év közben jöttek.

2022. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
65%
#20 nàlad ha egy gyerek intézménybe kerül onnantól kezdve màr nem te neveled? Az szép. Minek szültél?
2022. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Derjaderja ***** válasza:
75%

A magánbölcsibe nem kell munkaltatói.

Amúgy az én januári kislányomat se veszik fel 3 évesen oviba (meg senkit a mi kerületünkben). Megtehetnék, de akkora a túljelentkezés mert sok a gyerek itt, hogy csak tanév elején vesznek fel gyereket, es meg akkor se tudni, hogy a szomszéd utcába vagy a kerület masik felebe (ami 1 óra bkv).

Szomszed kerület meg lasszóval fogja a gyereket, ott bármikor be lehet jutni.


Csak azért írom hogy sok minden van.

2022. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
87%

már a magánbölcsibe is kell munkáltatói, ha az ember olyan helyen él


Bp agglomeráció elég telitett bölcsi szempontból, nálunk pl kizárt higy csak úgy beadd

2022. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Derjaderja ***** válasza:
100%
25. Értem, akkor mindenhol teljesen egyedi helyzet van.
2022. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
30%
20-as, de egy gyökér vagy!
2022. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!