Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kamu munkáltatóival lebukhatok?

Kamu munkáltatóival lebukhatok?

Figyelt kérdés

Mielőtt szétszedtek, az eredeti tervem az volt, hogy 2.5 évesen beadom oviba és visszamegyek dolgozni.

Viszont a házasságom szétesett, a férjem már nem él velünk. Szeretnék visszamenni, de szerintem kb 1-1.5 hónap, hogy ezt a munkahelyemen el tudjam intézni, és nem biztos, hogy visszavesznek.A városban összesen 3 szabad hely van bölcsiben.

Arra gondoltam, hogy most beadom bölcsibe 2 évesen, nyugodtan beszoktatom, és utána intézem a munkahelyem. Egy ismerősöm tudna adni munkáltatói igazolást.


2022. márc. 31. 12:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy le, lehet hogy nem. Honnan tudná ezt megmondani bárki is?
2022. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hátha vki bölcsiben dolgozik és tudja, hogy ellenőrzik-e vagy sem. Vagy vki próbálta már.
2022. márc. 31. 13:08
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Az ismerosod vallalja, hogy akar le is csukhatjak okirat hamisitasert ?
2022. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha ellenőrzik is, az ismerősödet felhívják és azt mondja hogy igen, nála dolgozol.


Gondolom ügyfélkapun nem kérik le az adataidat hogy tényleg be vagy jelentve vagy csak kamu. Azt is gondolom, hogy nem te leszel az első aki ezt meghúzza…

2022. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Elég ha egy masik anyuka rácsodálkozik, hogy a gyerek bolcsiben van, te meg nem dolgozol.

Még csak ártó szandéknak sem kell lennie, véletlen elszólással is lebukhatsz.

2022. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
5-nek van igaza, ha egy jóindulatú anyuka kiszúrja... az ismerösöd helyében nem kockáztatnék
2022. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Másik anyuka honnan tudná meg mit csinál a kérdező egész nap?
2022. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Es milyen alapon ad munkáltatói igazolast anélkül hogy papíron felvenne dolgozni?

Csodaszépen bele lehet bukni nem csak neked de az ő cégének is, hajrá.

Az meg külön jó hogy ki is írtad ide, hátha van aki bölcsiben, oviban dolgozik és már erre is figyelni fognak a, saját kérdésed által 👍

2022. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
A bölcsi nem nagyon ellenőrzi, de elég csak egy "jóakaró" szomszéd, ismerős vagy anyuka... Én nem merném ezt megkockáztatni. De nem is értem miért kéne? A munkahelyeden beadod a papírt, hogy megszünteted a fizetésnélküli szabadságot és utána kiveszed a felgyűlt szabadságot. Kérsz szándéknyilatkozatot, amin rajta van, hogy mondjuk 1 hónap múlva már dolgozol. Beadod a bölcsibe a papírt és amíg a szabadságodat töltöd addig beszoktatod a gyermekedet.
2022. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Közben kereshetsz új állást ha akarsz vagy ha esetleg kirúgnak, de már legalább bölcsis a gyerek.
2022. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!