Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kamu munkáltatóival lebukhatok?

Kamu munkáltatóival lebukhatok?

Figyelt kérdés

Mielőtt szétszedtek, az eredeti tervem az volt, hogy 2.5 évesen beadom oviba és visszamegyek dolgozni.

Viszont a házasságom szétesett, a férjem már nem él velünk. Szeretnék visszamenni, de szerintem kb 1-1.5 hónap, hogy ezt a munkahelyemen el tudjam intézni, és nem biztos, hogy visszavesznek.A városban összesen 3 szabad hely van bölcsiben.

Arra gondoltam, hogy most beadom bölcsibe 2 évesen, nyugodtan beszoktatom, és utána intézem a munkahelyem. Egy ismerősöm tudna adni munkáltatói igazolást.


2022. márc. 31. 12:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%
4 órás home office mellett azért tud menni a beszoktatás. Nem muszáj trükközni.
2022. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

21-es, nem a beszoktatás miatt, hanem azért, mert félek, mire a munkahelyemen megegyezek (bér, szabik kivétele, munkaidő, uj feladatkör), addigra betöltik a szabad helyeket.

Arra emlékszem, kb 3 éve egy kolléganőm 3-4 hónapig egyezkedett a főnökséggel. Kb mindenen szívóztak.

2022. márc. 31. 17:29
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy egy sándéknyilatkozatot is elfogadnak, abban pedig semmi törvénysértés nincs.
2022. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nekem a bölcsiben kifejezetten munkáltatóit mondtak, de rakerdezek
2022. márc. 31. 17:59
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jelentkezésnél szándéknyilatkozat, beszoktatas első napján munkáltatoi
2022. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ez biztató, köszönöm! Én is jobban örülnék, ha nem kell trükközni
2022. márc. 31. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!