Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akiknek bölcsis a gyerkőc...

Akiknek bölcsis a gyerkőc milyen adag ételt adnak ott? Tízórai, ebéd , uzsi?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok más bölcsibe hogy van.

Nálunk a tízórai 1/5 banán kb 3 cm, vagy 1 negyed alma.

Ebédre kb egy marok étel. Heti 1x van leves. Ha leves van, második nincs.

Ha nyár van, kint vannak az udvaron, akkor nem kapnak tízórait, hanem 2 liter vízbe csavarnak 1 narancsot bele azt osztják szét.

Stb.


2022. aug. 30. 09:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés.. a másfél évesem megeszik egy jó reggelt kekszet, meg egy nagyobb barackot simán tízóraira, igaz ő későn ebédel (2 körül). Egy egész banánt röhögve bevág uzsonnára egy fél pohár joghurttal. És pont most döbbentem rá a napokban, hogy már nem működik úgy az ebéd, hogy ,,majd eszel anyáéból", mert akkor én rendesen éhes maradok, már számolni kell vele egy fél adaggal, még ha marad is belőle.
2022. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Fiam bölcsijében is ez van. Nagyon minimális pici adagot kapnak, szinte teljesen fűszermentesen.


Mindig éhesen hozom haza

2022. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező! Ne foglalkozzál ilyen primitív emberekkel, itt élik ki a dühüket, biztos otthon nem kapnak elég figyelmet.

A kérdésedre a válasz: Nagyon kevés ez az adag. Mi anno bőven többet kaptunk, főleg ebédre. Nem tudom helyileg hol van ez a bölcsi, de ez nem túl normális dolog. Negyed kifli egy 3 éves gyereknek? Én megkérdezném az igazgatót, hogy ez az adag valóban így van e?

2022. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!