Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ebben az esetben kiirhatja a...

Ebben az esetben kiirhatja a doki a kötelező bölcsit, vagy hogy ajánlja azt ?nem bírom tovább

Figyelt kérdés

A kicsim nyelve le volt tapadva mar az elejetol, amit csak későn vettek észre, ezert annyira megszokta a cicizést hogy alig akar enni , folyton rajtam lóg, ölbe akar , reggel nagyon sokáig próbálom etetni de csak pár falatot eszik, majd megint cicit kér.

Egesz nap cici vagy ölbe. Este is ugy akar elaludni, reggel is hisztizik hogy nem akar felkelni míg nem kap, és én ugy erzem nem birom már .


Ha boltba megyunk ott is mondja, jatszoteren fel ora utan, es ugy erzem kikészulok.

Ráadasul a dokihoz ha megyünk ott is ordít amig a rendelőbe vagyunk, jóformán semmit se hallunk mit mond a másik.

Nagyon stresszes igy minden.


Othon is visit sokat, egyetlen szerencse hogy nem túl kozel van a ház a szomszédainkhoz.


Amikor -ritkán- de elmegy mamához, akkor jól eszik miutan felszabadult, a ferjemtol is ha nem vagyok othon elfogadja az etelt , de ö elég keson ér haza.

A tesóm gyerekeivel is jól eljátszik, egy kis idő elteltével. Olyankor jobban eszi az ételeket is, tehat ugy gondolom ez hianyzik neki, a gyerek társaság.


21hós , valamennyivel kissebb sulyal született, es most éppen hogy eléri azt a sulyt ami kell a korához, tehát a fő probléma hogy semmit nem akar csinálni ha a közelében vagyok.


A munkahelyem megszűnt a kovid alatt amikor terhes voltam, próbaltam munkat keresni , de a környéken nincs olyan amit összeegyeztethetnék jelenleg a bölcsivel, mivel a beszokatas utan rögtön kellene munkába alljak, de ezt sehol nem tudom megoldani hogy pont akkor kezdjek, mert a bölcsibe csak ugy vesznek fel ha már van munkahelyem , a munkahely pedig nem tudja először szerződést adni majd várni 2hetet míg beszokik a kicsi.


Gondolkodtam vállalkozásban (főleg ez miatt hogy mehessen a gyermekem bölcsibe) ha nincs más megoldás, de elég sok pénz kell hozzá az elején.


Majd mindenkepp dolgozni fogok, csak szeretném ha először rendeződne minden a picivel, beszokik, és lassacskán a szopiztatástol is megszabadulok


Nem kamu, rengeteget kínlódok egyedül, kozelemben se barát se család nincs( egyrészt mert nemrég költöztünk ide)


Nem kerek leszólást, higyjetek el minden tőlem tehetot megteszek ,


2022. szept. 21. 10:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
( a dokinal nem a cici miatt ordít, hanem mert fél )
2022. szept. 21. 10:39
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Bölcsibe akkor veszik fel, ha van munkáltatóid.

Magán bölcsi lehet még a megoldás

Dokinak semmi köze a bölcsihez, azért meg pláne nem fognak egy gyereket bölcsibe küldeni, mert az anyja nem bír vele

2022. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
védőnőtől nem kértél tanácsot?
2022. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
21 hós, én simán leválasztanám. Lenne egy hét ordítás a részéről, de hát az így is van. Csak épp következetesnek kell lenned, az meg ugye nagyon nehéz, ha ordít.
2022. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Most azért akarod beadni, mert te kikészültél?

Az anyák 80%a akkor bölcsibe adná...

Ez nem indok 😅

2022. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

2 igen, tudom hogy kell munka, de sakk matt a helyzet, mert amig nincs munkahely nincs bölcsi, de amíg nincs bölcsi nem lehet munkahelyem sem, hisz addig ki vigyáz rá, ki szokatja be?

Érted?

Van akinek orvosi ajánlasra felveszik a bolcsibe

Ilyen lehetőség is van!

2022. szept. 21. 11:01
 7/24 A kérdező kommentje:
És ezert kérdeztem hogy ezt hogy lehetne megoldani?
2022. szept. 21. 11:01
 8/24 A kérdező kommentje:
5 akarok dolgozni mindenkepp, es vhogy el jell induljak ..
2022. szept. 21. 11:03
 9/24 A kérdező kommentje:
El kell induljak.
2022. szept. 21. 11:04
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Orvosi ajánlás a bolcsibe ? Akkora várólista van mindenhol, hogy elképzelhetetlennek tartom ezt állami bölcsinél kivitelezni . Hol történt ilyen a környezetedben ? Magán bolcsi az egyetlen megoldás
2022. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!