Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsiben leteszik korábban...

A bölcsiben leteszik korábban aludni a gyereket, ha igényli?

Figyelt kérdés

Kisfiam 16 hónaposan kezdi a bölcsit. Az itthoni napirendünk teljesen bölcsi kompatibilis. Viszont vannak napok, mint pl.ma, amikor rettenetes éjszakánk volt, na ilyenkor simán bealszik korán. Ma pl.10 után aludt el.

A bölcsiben leteszik ilyenkor aludni? De akkor mit csinál addig, amíg a többiek alszanak ebéd után?


2023. aug. 30. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ebed utan van alvas. Elotte az udvaron vannak.
2023. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fiam bolcsijeben sokan delelott is aludni szoktak
2023. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagyon picik, vagy a nagyon nyűgősek tarthatnak csendes pihenőt tízórai után. Mivel sosincs teljesen csend nem alszanak el nagyon mélyen, de egy 20 perces bóbiskolás is sokat segít nekik.
2023. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nézik az igényeket, ha nagyon nyűgös, akkor leteszik aludni. Kisebbeknél előfordul.
2023. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen is meg nem is. Igen, ha elalszik, akkor hagyják. Nem, nem fogják lefektetni, tehát nem veszik elő neki az ágyat.
2023. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg. Nálunk is alkalmazkodtak a piciknél az ő igényeikhez. Én kisfiam is 16 hónaposan kezdte, még hónapokig napi 2szer aludt.
2023. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi bolcsinkben ilyen nem volt. d.e.vonult ki mindenki, bent vagy pakolt a dadus vagy takaritott,vagy bent se volt. Ki lenne bent a kisgyerekkel felugyelni? De meg kell kerdezni. Nalunk a stabil jaras es napi 1 alvas ugy emlekszem feltetel is volt a bolcsihez.
2023. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én voltam bölcsis, én voltam a legkisebb a csoportban (1 évesen lettem bölcsis). Anya elmondása szerint a gondozó hamarabb bevitt az udvarról, hamarabb kaptam ebédet stb. Mire a többiek jöttek, már ágyban voltam, vagy aludtam, vagy néztem őket.


Szerintem megoldják valahogy, nekik se jó egy nyűgös gyerek.

2023. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli után max 1 órára lerakjuk, vagy kint a babakocsiban altatjuk, de utána nem, a többieknek is jár az alvás, ha egy kicsi alszik, nem tud csendben lenni 3 órát
2023. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!