Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Érte bàrmi sèrelem a gyerekede...

Érte bàrmi sèrelem a gyerekedet a bölcsődei nevelők részéről?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra irányul, hogy van e köztetek olyan, akinek a gyereke a bölcsődei dolgozól által verbálisan vagy fizikálisan bántalmazva lett.
2023. szept. 9. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon hálás vagyok nekik partnerek voltak és sokat segítettek szeretettel fordulnak minden gyerekhez. Nagyon jót tett a fiam fejlődésének a bölcsi. (Sajnos 1 évesen kellett beadnom mert apuka lelépett.)
2023. szept. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Egyszer a gondozónő (aki amúgy a szomszéd csoportban dolgozott, csak nálunk is besegített) közölte, hogy logopédushoz kellene vinni a 2 éves (!!!!!) gyereket, mert nem minden szót ejt tisztán. És többet kéne olvasni neki, az segítene.

Köpni-nyelni nem tudtam. Más gyerek nem is beszél 2 évesen, a lányom mondókákat mondott, erre lealázza, hogy nem éjt tisztán bizonyos szavakat. A mi gondozónk szerencsére megvédte, és közölte, hogy ha valakinek sokat olvasnak, az pont az én lányom. Nem volt nap, hogy ne olvastunk volna.

2023. szept. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!