Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Te miért adtad bölcsődébe a...

Te miért adtad bölcsődébe a gyerekedet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Én nem szeretném egyenlőre, de nagyon szeret gyerekek között lenni és egyre jobban unatkozik itthon, szóval lehet egy idő után muszáj lesz bölcsibe járatnom, 14 hónapos.
2018. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert a gyes nagyon kevés,így visszamentem 6 órában dolgozni.
2018. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
2 évesen adtam be,mert mentem vissza dolgozni. Nagyon szeretett bölcsibe járni. :)
2018. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Mert vissza kellett mennem dolgozni . 2 éves múlt ekkor. Nem örültem, nem rajongtam a gondolatért, de a szükség nagy úr, nekem nagyon szükségem volt arra az állásra, minden szempontból megfelelő volt (leszámítva a "gyerekbarát" hozzáállást)

A 1.5-2 évesnek véleményem szerint nincs még szüksége a hét 5 napján reggel fél 8 tól délután 4 ig fél 5 ig mások társaságára,tehát ezt sose tartottam jó érvnek (hogy dehát kell a közösség neki...) de sajnos muszáj volt.

2018. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Mert albérletben lakunk és a GYES nagyon kevés ahhoz, hogy oviig itthon maradjunk.

Másrészt szeretném ha közösségbe kerülne, mert a beszédfejlődése nem nagyon halad és sokminden ragadna rá. Nemcsak a beszéd, hanem az önálló evés, cumi elhagyás, stb. Ezeket mind meg tudná ott tanulni a többi gyerektől. Itthon nagyon lusta.. És igen, imádja a gyerekeket, imádná az ottani környezetet :)

2018. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
5-ös vagyok. Bocsánat, az lemaradt, hogy még nincs bölcsiben, de már felvették. A döntés pedig már múlt idő.
2018. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Amiért remélhetőleg mindenki más is: mert visszamentem dolgozni. Akkoriban ez számomra kényszer volt, nem szerettem a munkámat, egyszerűen nem lett volna elég a gyes a megélhetésünkhöz.

Azóta eltelt pár év, végre megtaláltam, amit szeretek csinálni, így már azt is teljesen megértem, aki nem anyagi okokból meg, vissza, hanem mert szívesen dolgozik újra. Azt azonban továbbra is fenntartom, hogy néhány kivételes esetet leszámítva - pl a szülő betegsége vagy egy rokon ápolása - egy otthon lévő anya gyerekének semmi keresnivalója a bölcsiben.

2018. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Itthon alig akart értelmesen beszélni, pedig jó példa a nővérkéje. A bölcsiben elkezdett beszélni, rendszer szerint élni (itthon is, de ezután látszódott is rajta), a leves végét a tányér óvatos megdöntésével (!) ette már, és volt egy bilire ülős hullám a kispajtások között, és ő is kipróbálta, leszokott a pelusról.
2018. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert dolgoztam. 2 évesen mentek, volt is bűntudatom, hogy szeretem a munkám, pedig nemet sem nagyon mondhattam.
2018. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Mi az összefüggés a lepontozások között?

Jó arányt kap az, aki a GYES miatt adta be, és rossz arányt aki a másik válaszban szintén a GYES-re hivatkozik..


Heee???

2018. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!