Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ilyen helyzetben mit tennétek?

Ilyen helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ma kezdtük a bölcsis beszoktatást. Volt egy kicsi, aki valami brutálisan köhögött, taknyos volt, piros, könnyes a szeme, folyton lefeküdt, egyértelműen látszott, hogy beteg volt. Mégis a nevelők egy szót sem szóltak, megsimogatták és hagyták. Ellenben ott volt egy másik gyerek, aki a szomszédunk, tudom hogy múlt héten konkrétan semmivel otthon kellett maradnia. Nem volt beteg egyáltalán. Ma pedig hallottam hogy mondják, hogy mindjárt hívják az anyját, mert még mindig beteg a gyerek. Semmi baja nem volt! Vidáman, jókedvűen és nagyon aktívan játszott, se egy szipogás, se egy köhintés..hát nem tudom, nekem ez ma rögtön az első nap kicsit sokkoló volt. Azt sem tudom kinek tehetném szóvá, mert a vezető és a nevelő testvérek😐
2023. szept. 18. 14:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ma ugyanúgy hozták bölcsibe, szegény kicsi most olyan beteg mint tegnap 🙁
2023. szept. 19. 09:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezz rá hogy látod másnak folyik a taknya nyála, mi az etikett ezzel kapcsolatban.

Én mindenhol rákérdeztem eddig hogy mi fér bele, van ahol már az átlátszó orrfolyás sem.


De ahogy a bölcsit szokták hívni: petricsésze.....

2023. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!