Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Volt olyan aki a sok betegség...

Volt olyan aki a sok betegség miatt inkább kivette a bolcsibol a gyereket?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. 2 évesem szeptemberben kezdte a bölcsit. Szereti is szeret járni..mar ha jár.


November óta gyakorlatilag folyamatosan beteg. Soha el nem múló takony... köhöges, fül fájás. Őszintén igazán megvisel ez engem, agyalok rajta hogy kivegyem-e a bölcsibol. Csak az a baj hogy a munkám szeretem, a hely ahol dolgozom mindenben tökéletes, és nyilván a pénz is jól jön azért mentem vissza dolgozni.


Csak közben meg fáj nézni hogy azenved a gyerekem, egy sima orrfolyással van itthon 1 hete, nagyon sokat kell szívni neki, szivjuk is gyakorlatilag folyamatosan erre estére elkezdett fájni a füle...1 órát sírt visitva. Se láz se semmi csak sírt és mondta hogy fáj a füle. Ugyanez volt decemberben is, november végén is. Orvos annyit mondott hogy infralampat használjuk. Meg hogy igen kicsitpiros a füle...


Béres cseppet, D, C vitamint kap minden nap.


4 hét hiányzás után ment 1 hetet multheten és ugye ismét itthon van. Nem jó ez így már senkinek, nem tudom mi tévő legyek. :(


jan. 18. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

4# És mivel magyarázod azt,ahol minden adott amit írtál, még is beteg kiskora óta folyamatosan? Nálunk gyerekkoromba tényleg nem volt túlöltöztetés,semmi baromság amit felsoroltál. Nem volt féltés,a beteg rokonok is adták egymásnak a kilincset, sőt az iskolából sem volt hiányzás betegen. Még is borzasztó beteg gyerek voltam, egymást értek, tesóm pedig nem. Felnőtt vagyok,de a mai napig így van, bármit is teszek. Nagyon könnyen lebetegedek. Az elméleted csúnyán megbukott.:D

7#-el egyetértek. Nem tűnik fel senkinek,hogy mi van az időjárással? Decemberbe a fél ismerősi és családi, baráti körömnek hányós hasmenéses vírusa volt. Decemberbe...ami erre rohadtul nem jellemző. Soha ilyen nem volt egyikkel se. Olyan felnőttek is betegek voltak,akik soha kb és ők még sárevésen nőttek fel a falusi friss levegőn. :D

Off, én kivenném. Vagy is nem kivenném,hanem ha 4 hét után egy hetet dolgoznék majd újra engem sajnos elküldenének. Nálunk ezt nem tűrik. :(

jan. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen kapott fájdalom csillapitot, amíg hatni kezdett addig sirt. Most egész éjszaka aludt egy hang nélkül. De megyünk le a gégészetre.


Nálunk szerencsére van aki tud vigyázni rá, anyósom nyugdíjas. Ettől meg nagyon rossz nézni hogy ennyit beteg. Sokan mondták hogy ez így lesz, de őszintén én ennyire nem gondoltam volna. :(


Egyébként nem gondolnám hogy túl feltettem volna. Nem szoktam túl öltöztetni mert ő se szereti. Nem vagyok kézmosás fetisiszta, sokat vagyunk a kint télen is. Gyümölcsöt mindennap eszik amit szeret csak azt tudom megetetni vele.

jan. 19. 08:01
 13/16 anonim ***** válasza:

13# De ezek elméletek,mivel nem ismersz. Nem gumicukron nőttem fel. :) És még csak házi dolgokon a kertből, gazdálkodásunkból. A friss levegőn, télen nyáron kint ugrálva. Könnyű rámondani olyat,ami baromság,mint elfogadni,hogy immunrendszer. Belátni a tévedésed. Bár ha így lett volna,akkor a testvérem és a család is folyton beteg lett volna. Bajom sincs a háttérbe,mert kivizsgáltattam magam miután ennyit voltam beteg.

Kérdező, kitartást!:( Az jó,ha a felügyelet megoldódott legalább.

jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm kivette emiatt. Ott is 1 hetet ment, 2 hetet nem a gyerek.

Kivette a bölcsiből, otthon maradtak inkább.

Majd betette oviba és az egész kiscsoport is erről szólt.


Ez ilyen. Amíg nem találkozik a vírusokkal, elkapja őket. Minel többel talalkozik, annál erőseb lesz az immunrendszere.


Rajtad áll, hogy ezt bölcsibe vagy oviba csináljátok.

jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%
Jobb oviban, mert nagyobb a gyerek. A nagyobb nekem bolcsis volt, nem beszelt 21 honaposan,csak uvoltott es talalgattuk,h mi baja,neha kapkodott a fulehez,akkor tudtuk h kozepful. El se tudta meselni mi volt bent,mit csinalt egesz nap. Szornyu volt.
jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam meg mire betöltötte a kettőt folyékonyan beszélt és elmondta mi baja. Szóval erre se lehet alapozni
jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!