Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mostantól nem fog soha aludni...

Mostantól nem fog soha aludni vagy mi lesz így?

Figyelt kérdés

Január elején kezdte a gyerekem a bölcsit. A 4.héten járunk, de még mindig nem alszik. Minden csoporttársa beszokott, én vagyok az egyetlen anyuka, aki kint ül.

Nem azért nem alszik, mert nem álmos, hullafáradt. Majd összeesik, amikor kiadják. Most már itthon is alig tudom elaltatni, teljesen ki van fordulva magából a fáradtság miatt.

Sajnos már én is nagyon kétségbe vagyok esve.

Mi lesz vele, ha sosem fog aludni? Alig áll a lábán ilyenkor is, amikor még haza hozom.

1 hét és nem fogok tudni érte menni, csak munka után.

Hallom az ajtón keresztül, hogy csak nyög és küzd, és mondja, hogy "nem, nem". Azt is hallom, hogy hogyan próbálják altatni, már kb mindent megtettek, és mégsem megy.(minimum 1 órát szenvednek vele minden egyes nap)

Nagyon el vagyok keseredve.

Egyébként a beszoktatás többi része szuperül ment, egyik nap volt egy kis pityergés az elején, és ennyi. Imád járni amúgy.

Van még rá esély, hogy sikerülni fog elaludni?

Kegyetlenül rossz érzés, hogy nekem még mindig ott kell ülnöm ebéd után, és el kell vinnem, ha nem alszik, míg más gyerekek már 10-20 perc után alszanak, és csak uzsi után mennek értük.

A napjaink teljesen felborultak. Direkt a bölcsis napirendre lett beállítva már nyár vége óta. Fél 12kor ebéd, déltől aludt 2-2,5 órát. Most meg jó esetben 2kor alszik el, és alig tudom ébreszteni.

Látom, hogy szenved szegény a fáradtságtól, a viselkedésén is látszik, hogy kezd baj lenni, és tehetetlennek érzem magam.


febr. 1. 14:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért kell kint lennem, hogy ha nem alszik el, ki tudják adni. Itt úgy van,hogy nem veszik beszoktatottnak azt a gyereket, amelyik nem alszik. De ugye véges, hogy meddig tudnak engem ugráltatni.
febr. 1. 16:01
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes mert nalunk kifejezetten azt mondják hogy ne legyen ott az anyuka, mert a gyerekek megérzik, ha nem latjak is.

Találj ki valamit, el kell menned a haziorvoshoz receptért vagy valamit és hagyd el a bölcsit úgy hogy nyugodtan legyenek, ja szólnak jössz. Hátha.

febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A 2.napon, amikor még bent kellett lenni a csoportszobában, nem tudtam menni, így másnak kellett helyettesítenie engem, így valószínűleg erre is azt mondanák, hogy oksa, akkor jöjjön érte más. Amúgy hazudnom se kell, hogy el kell mennem, mert több időpontom is van már ilyen-olyan dokikhoz, mert gondoltam, hogy még munkakezdés előtt elintézek mindent, hiszen bele kell férnie, mivel már 1 hónapja bölcsis.
febr. 1. 17:11
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Mondd meg, hogy nem tudsz ott ülni 1 órát, ezer dolgod lenne, jövő héten dolgozol.

hívjanak , ha nem boldogulnak, amúgy mi az hogy nem boldogulnak...

febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kel reggel?

Az első alvás a legfélelmetesebb számukra,kelts fel reggel korán, hogy még álmosabb legyen, hátha ez bejön.

Kisgyermek nevelő vagyok, nem értem mért adják ki.

Mond meg jövőhéttől dolgozol így nem tudsz jönni.

Nekem volt olyan aki 3 hónapig sírt, ment volna ki az ágyból, ha kiadtam volna sosem szokja meg, anya meg nem tudna dolgozni.

febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ma pont nagyon korán kelt, 5:40-kor, és extrém módon túl volt fáradva, mégsem tudott elaludni bent. Itthon is csak sírt tegnap is meg ma is, annyira kimerül reggeltől mire haza hozom és elalszik 2 körül.
febr. 1. 19:13
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is csak az a megoldás, ha marad, az biztos nem ha kiadják, lehet bent is 2 kor aludna el.
febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ma újra beszéltem velük, hajthatatlanok. Hétfőn 1-re kell mennem ugyanúgy. Eddig legalább lefeküdt az ágyra, ma már azt se akarta. Egyre rosszabb a helyzet.
febr. 2. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!