Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis társaknak ajándék?

Bölcsis társaknak ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csanába járnak az ikreim, a karácsonyi ünnepségre mindenkinek húzni kellett egy nevet akit megajándékozunk, a limit 2.000,- Ft. Mi egy kislányt és egy kisfiút húztunk.


A kislánynak a dm-ben vettem hercegnős tusfürdőt és (színtelen) ajakápolót, egy nyuszis fürdőrózsát és egy csomag csatot. Fiaim vannak, szóval nem tudom, szerintetek ezek nem gáz ajándékok egy kétévesnek? Az én gyerekeim mondjuk imádnak fürdeni, krémezkedni fiú létükre.


A kisfiúnak viszont semmi ötletem...


Ti mit adtok a bölcsis társaknak, ha van hasonló ajándékozás?


2016. dec. 9. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha fiaid vannak és a bölcsi társnak kell az ajándék, hogy nincs ötleted? A te fiaid minek örülnének?
2016. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tudom gáz hogy pont a kisfiúnak nincs ötletem. Az enyémek pici autónak, kis kirakónak pl. örülnének, de gondoltam hátha van másnak is tippje, más ötlete... remélem nem zavar nagyon a kérdésem.

(Nyilván ezer dolog van amit tudnék venni a gyerekeimnek pl. karácsonyra, de ezek nagy része meghaladja a 2000,-es limitet.)

2016. dec. 9. 10:59
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem szuper, örülni fog a kislány. Az én lány ikreim már 4 évesek lesznek januárban, most is és már két évesen is örültek volna ilyen ajándéknak.


A te kisfiaid minek örülnének? Szerintem olyasmi dolgokat keres az ajándékozandó kisfiúnak aminek a te gyereked is örülne és te is jónak találnád mint szülő. Két éves korukban szívesen játszottak ilyesmivel:


[link]


Nálunk nem volt a bölcsiben ilyen típusú ajándékozás, most az oviban sincs. Azt kérték az óvónénik, hogy az ovis karácsonyfa alá aki tud vigyen valami ajándékot, aminek az egész csoport örülhet. Mi egy babakocsit és 3 labdát vettünk a csoportnak.

2016. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, mert ha a lányka pipere cuccot kap, a fiúnak nehéz hasonló kategóriában ajándékozni. Nem tudsz puhatolózni a szülőknél, ki minek örülne? Az én lányaim pl. nem lettek volna boldogok egy tusfürdővel, ha a többiek játékokat kapnak.

Én mindkettőnek játékot vettem volna. pl. egy-egy textil bábot, képes lottót, esetleg gyurmát, színest...

2016. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vegyél neki furdokretat meg verdas tusfurdot
2016. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen a kisfiúnak is akkor már vmi hasonló kellene, a fürdőkréta szuper ötlet köszönöm :)

A kislány csomagjában a fürdőrózsa cuki nyuszis, remélem az elmegy játéknak is... de igazatok van, lehet hozzádobok még egy miniatűr pónit vagy valamit.

Köszi

2016. dec. 9. 11:53
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
az enyém már 6 éves, de egészen biztosan nem lenne boldog, ha piperecuccot kapna. 2-3 évesen szerintem ez nem jó ajándék. nekik még a játék az.
2016. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
ha lesz csoportkarácsony, és minden kisgyerek játszani fog az új ksautóval, babával, színezővel, a kislány meg majd nézegeti a tusfürdőt?
2016. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én lányom 7 éves és még most sem örülne ezeknek. Főleg ha látná mindenki játékot kap, ő meg tusfürdőt. Ráadásul két évesen ha nem figyelnek rá simán kiöntötte volna.


Kisfiúnak autót, munka gépet esetleg fakockát vennék

2016. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet le leszek pontozva, nekem egy 2,5 éves lányom van, és nem igazán örülnék ha egy ilyen csomagot kapna. Nem vagyok egy bioanyu, de nem használunk neki ilyen illatosított habfürdőket, a szájára meg pláne nem kenhet bármit, a fürdőrzsát is megnézném, hogy miből van. Szóval ebből max a hajcsat amit használhatna. De hogy ezekkel mit kezd ott az óvodában, na azt végképp nem tudom.

Persze ajándék lónak, ne nézd a fogát, de te kérdezted, ez az én véleményem.

2016. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!