Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis társaknak ajándék?

Bölcsis társaknak ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csanába járnak az ikreim, a karácsonyi ünnepségre mindenkinek húzni kellett egy nevet akit megajándékozunk, a limit 2.000,- Ft. Mi egy kislányt és egy kisfiút húztunk.


A kislánynak a dm-ben vettem hercegnős tusfürdőt és (színtelen) ajakápolót, egy nyuszis fürdőrózsát és egy csomag csatot. Fiaim vannak, szóval nem tudom, szerintetek ezek nem gáz ajándékok egy kétévesnek? Az én gyerekeim mondjuk imádnak fürdeni, krémezkedni fiú létükre.


A kisfiúnak viszont semmi ötletem...


Ti mit adtok a bölcsis társaknak, ha van hasonló ajándékozás?


2016. dec. 9. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jó ajándék egy kislánynak. És jó esetben el is fogják venni tőle, hogy a tűfürdőt ne öntse szét, az ajakápolóval meg ne kenjenek össze mindent. Talán a hajcsatot a hajába teszik.
2016. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hajcsatot add csak neki ezek közül és vegyél mellé valamilyen játékot, akár plüsst, vagy valami. A tusfürdőt, ajakápolót el tudod te is használni.
2016. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (nem szokásom senkit lepontozni...), éreztem én hogy nem olyan jó ötlet az :) A keresztlányom szerencsére biztos imádni fogja :D A kislánynak keresek valami játékot.
2016. dec. 9. 14:15
 14/15 A kérdező kommentje:

Egyébként annyit hadd hozzak fel mentségemre, hogy ez egy karácsonyi délután lesz, a szülőkkel, tehát úgy képzeltem hogy kinyitja, nézd anyu, hű kicsim ez nagyon szuper csajos tusfürdő, szagold meg aztán elteszem és este kipróbáljuk, na menj játssz a pónival (ezt vettem még hozzá).


Illetve nyilván én is olyan fürdető cuccokat veszek a gyerekeimnek amik illatanyag- és parabénmentesek, de úgy gondolom egy lassan 3 évesnek belefér már hogy ha ajándékba kap ilyesmit akkor ne okozzon gondot. Az enyémek örülnének egy verdás tusfürdőnek, heti 1x fürödhetnek apukájuk "pasis illatával", az is mindig nagy buli.


Na csak ennyi, hogy ne gondoljatok ismeretlenül is egy kreténnek :) De ettől függetlenül sztornóztam a kislánynak szánt csomagot.

2016. dec. 9. 15:04
 15/15 anonim ***** válasza:
3 gyerekünk van,a legkisebb kislány,aki 4 éves elmúlt.Ennek ellenére nem értékelné a tusfürdőt és az ajakápolót sem....
2016. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!