Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Diplomámat írom januárban...

Diplomámat írom januárban végzek. Februártól nem jár neki?

Figyelt kérdés

Szeptembertől jár bölcsibe kislányom. Sajnos a tanulói jogviszonyom lejár jan végén diplomával.. Februártól kirakhatják? 4 hónapos terhes vagyok, tehát pár hónapra nem keresek melót. Férjem dolgozik. Állítólag vannak várólistán a helyére,de én megpróbáltam volna elhelyezkedni(talán sikerül) 4 órásban, vagy itthon dolgozok, de így esélytelen lesz, ha kirakják :(

van erre vmi kiskapu?



2017. jan. 5. 17:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

valaki tudna a kérdésemre is válaszolni? mert ti aztán biztos tökéletesek vagytok.....úgy látszik luxus cikk 2 gyerek a mai világban....röhej, hogy ezen az oldalon csak cseszegetni tudják egymást az emberek....

kösz a nagy segítséget....bár a kérdésemre senki se válaszolt, hogy meg lehet-e oldani, vagy van-e kiskapu

2017. jan. 5. 23:22
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiskapu van. Ha valahonnan szerzel egy hamis munkáltatói igazolást. Vagy könyörögsz a vezetőnek, esetleg lefizeted.
2017. jan. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

Diplomad lesz, de annyi empatia nem szorult beled, hogy a te gyereked akar otthon is lehetNE! Irod, hogy lennenek a helyere! Mastol veszed el a helyet.

Dolgozni mar ugysem fogsz.

2017. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
a kislányom nagyon szertett oda járni, és kb. csak a bölcsiben evett...nem arról van szó, hogy empátia, hanem kb itthon nem akart enni, ott megy gyönyörűen evett, elvolt a gyerekekkel nagyon szeretett oda járni. Bocs, de az én gyerekemet nézem,hogy neki mi a jó.
2017. jan. 6. 12:03
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
El kéne gondolkozni azon, ha a gyereked sokkal jobban érzi magát máshol, mint otthon. Minek szülsz még egyet, ha a már meglévővel sem tudtál eleget foglalkozni?
2017. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Még etetni se tudtad, akkor a másodikkal hogy fogsz bírni?
2017. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Hetvegen eszik?
2017. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mint már többen írták előttem, szinte nulla az esélye, hogy pályakezdőként, kisgyerekkel, terhesen felvesznek valahova. Szerintem nincs kiskapu. Úgy is otthon leszel, ne vedd el a helyet, olyantól, aki dolgozna. Inkább maradj otthon a kislányoddal a hátralevő időben és foglalkozz vele, utána úgyis kevesebb időd lesz rá...
2017. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor azért járjon bölcsibe, mert te munkát akarsz keresni, vagy azért járjon bölcsibe, hogy valahol legalább étkezzen? Én biztos, hogy kihasználnám ezt a pár hónapot, hogy nyugodtan együtt lehessek a gyerekemmel.
2017. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, saját magadnak mondasz ellent több ízben is.

A kérdés leírásánál még te magad írtad, hogy "4 hónapos terhes vagyok, tehát pár hónapra nem keresek melót."

Aztán mégis írod, hogy megpróbáltál volna elhelyezkedni.

Aztán meg már hirtelen az lett a szempont, hogy jól érzi magát a bölcsiben, meg ott jobban eszik. Csak mentegeted magad, mert neked marhára kényelmes így, hogy bölcsizik a gyerek. Csak ilyen hozzáállással tényleg kár volt a tesó.

Inkább vennéd ki, és kihasznáhatnád, hogy tudsz még vele eleget foglalkozni. Később már úgy sem fog menni, és őt is meg fogja viselni.

2017. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!