Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit tegyek, ha nem szokik be...

Mit tegyek, ha nem szokik be a bölcsibe, de a család ellenzi, hogy kivegyem?

Figyelt kérdés

Elleneztem a bölcsit, anyagilag se állunk rosszul, viszont az egész családom már a teherbeesésem óta szajkózza, hogy minél előbb vissza kell mennem dolgozni, mert építsünk házat. Ők 1 évesen gondolták, akkor nem voltam hajlandó, így lett majdnem 2.

2 hónapja próbálom beszoktatni de nem megy, reggel ordítva adom be, egész nap sír, nem eszik, nem alszik, délután teljesen össze van zavarodva, itthon is sokat sír, nem tud aludni, fogyott.

Legszívesebben kivenném, de a férjem már a téma felhozatalakor kiabál, anyósomtól is kaptam egy fejmosást, hogy egy "kis takonykór" miatt minek kellett 2 hétig otthon tartani - nem én tartottam, az orvos mondta. A gondozó szerint még próbálkoznak ha mindenképpen maradna.

Más bölcsi nincs a környéken, csak fizetős.

Elegem van ebből az egészből, néha legszívesebben fognám a gyereket és lelépnék.



2018. febr. 2. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát akkor fogd a gyereket, és lépj le!


Manapság amúgyis csak az őrültek építkeznek, úgy elszálltak az árak...

2018. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Vedd ki! Pici es eretlen a kozosseghez. Anyosod es ferjed inkabb nem minositem...
2018. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
A gyerek számítson, ne más. Ha ennyire rossz a helyzet és nem muszáj beadnod anyagi okokból, akkor én szembemennék a családdal. Egy gyerekkora van annak a picinek.
2018. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Ne hagyd magad! Vedd ki. Mond meg a férjednek, hogy erre még nem álltok készen. A többieknek meg, hogy ne szóljanak bele.
2018. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem engedném, hogy ők irányítsanak. A gyermekemet én ismerem a legjobban, én tudom, mire van szüksége, bízom az anyai megérzéseimben. És ha én úgy érzem, hogy a gyermekem lelkileg-idegileg rámegy a túl korai bölcsiztetésre, bizony isten szembemennék velük.
2018. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Ebben az esetben kivennèm. A fèrjed nem sajnálja szegèny gyereket? Jó apa, mondhatom.
2018. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azt tervezem hogy elköltözök anyukámhoz, már bejelentkeztem a munkahelyemre hogy mennék vissza, akkor onnan el is kell jönnöm. Költözés után pedig csak a GYES és a családi marad, abból pedig anyukámnál nem élünk meg, szóval ebben az esetben is el kellene mennem dolgozni, ott még munkát is nehéz találni. :(

Itthon pedig így is folyton belekötnek valamibe, nem tudom meddig bírom. Pedig nem is lakunk anyóssal egy fedél alatt, mégis folyton jön át hozzánk a pereputtyával, elegem van belőlük. A férjem meg.. hát hagyjuk. Nem ilyennek ismertem meg, lesz...rja a gyereket meg nem segít semmit, hiába keres ő jóval átlagon felül, azt hajtogatja, hogy ne rá számítsak, azt ő keresi, keressek én is pénzt magamnak. Meg a gyereknek. Ő meg nagy kegyesen befizet pár számlát, mert a többi megy a házra. Hát én nem igazán akarok már egy házban lakni vele.

2018. febr. 2. 14:05
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

most kinek a gyereke?

párod meg vigye beszoktatásra, mit ordít? süket?

hol éltek? szülőkkel? albiban? vagy nem mindegy mikor lesz kész a ház? egy év vagy két év múlva?

2018. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

így egyszerű:

otthagynám, építse a házat, a fele úgyis tied.

olyan meg nincs, hogy majd ő magának gyűjti a pénzt

2018. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező nagyon sajnálom hogy ilyen lett a férejd .na meg ,hogy keress magadnak pénzt ennyi erővep azt is mondhatta volna hogy magadnak szülted old meg ahogy akarod. Ezt még olvasni is rossz volt.Én lehet csak megpróbálnám az anyudhoz való költözést és munkakeresést utánna ha annyira nagyon nem jönnétek ki. A bölcsit meg tényleg nem kellene erőltetni ,ha ennyire nem bírja a kicsi.

Kitartás és remélem minden helyre jön.

2018. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!