Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit tegyek, ha nem szokik be...

Mit tegyek, ha nem szokik be a bölcsibe, de a család ellenzi, hogy kivegyem?

Figyelt kérdés

Elleneztem a bölcsit, anyagilag se állunk rosszul, viszont az egész családom már a teherbeesésem óta szajkózza, hogy minél előbb vissza kell mennem dolgozni, mert építsünk házat. Ők 1 évesen gondolták, akkor nem voltam hajlandó, így lett majdnem 2.

2 hónapja próbálom beszoktatni de nem megy, reggel ordítva adom be, egész nap sír, nem eszik, nem alszik, délután teljesen össze van zavarodva, itthon is sokat sír, nem tud aludni, fogyott.

Legszívesebben kivenném, de a férjem már a téma felhozatalakor kiabál, anyósomtól is kaptam egy fejmosást, hogy egy "kis takonykór" miatt minek kellett 2 hétig otthon tartani - nem én tartottam, az orvos mondta. A gondozó szerint még próbálkoznak ha mindenképpen maradna.

Más bölcsi nincs a környéken, csak fizetős.

Elegem van ebből az egészből, néha legszívesebben fognám a gyereket és lelépnék.



2018. febr. 2. 13:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

Hát én már eddig sem bírtam volna vele. Mintha zabigyereked lenne, akihez neki nincs köze. És ez elvileg házasságban van. Akkor milyen lesz, ha hétvégi apuka lesz???

Azonnal hagyd el, nem is tudom, miért vagy még vele???


Amúgy meg ha van munkahelyed, hogyhogy gyest kapsz? Kevés volt a ledolgozott idő?

2018. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a leírás alapján itt messze nem a bölcsibe való beszoktatás a baj, hanem egy fostalicska kapcsolatba vállaltatok gyereket...
2018. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Most telik le a 2 év, eddig gyedet kaptam, az elég volt így, hogy mindent én vettem a férjem meg gyűjtött.
2018. febr. 2. 14:17
 14/23 anonim ***** válasza:
42%

Ne más irànyítson, hanem te.

Mellesleg amig te nem fogadod el a bölcsit, addig a gyerek sem fogja. Hidd el érzi benned az elutasítást a bölcsi felé, csak te nem mondod ki míg ő hangosan tiltakozik.

2018. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Oh gyűjtött,

szépen megmondod neki, hogy akkor elváltok ,te viszed a gyűjtése felét, ő fizetheti a gy.tartást és kéthetente jöhet látogatóba, anyja meg annyit se

2018. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha 2 hónap alatt sem sikerült a beszoktatás, akkor nem érdemes erőltetni. Max 3-6 hét szokott lenni. Kisgyermeknevelő vagyok.
2018. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Decemberben beszoktatni? Amikor mindenki beteg, de anélkül is ott a szünet, mire megszokná, máris nem kell vinni... elmebeteg ötlet volt.
2018. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
6%
Akkor vigyétek magán intézménybe. Késöbb oviba még nehezebben fog beszokni, ha már most ennyire rád nőtt.
2018. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16%
12, és ebbe a fostalicska kapcsolatba építkezik...
2018. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
4%

16, kisgyereknevelőként talán megy a matek.

Két hónapja szoktatja be - tehát dec eleje óta. Ebből két hetet beteg volt, szünet volt két hét. Hopp, máris négy hétnél járunk, tehát belefér a 3-6 hétbe, bőven.

2018. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!