Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit tegyek, ha nem szokik be...

Mit tegyek, ha nem szokik be a bölcsibe, de a család ellenzi, hogy kivegyem?

Figyelt kérdés

Elleneztem a bölcsit, anyagilag se állunk rosszul, viszont az egész családom már a teherbeesésem óta szajkózza, hogy minél előbb vissza kell mennem dolgozni, mert építsünk házat. Ők 1 évesen gondolták, akkor nem voltam hajlandó, így lett majdnem 2.

2 hónapja próbálom beszoktatni de nem megy, reggel ordítva adom be, egész nap sír, nem eszik, nem alszik, délután teljesen össze van zavarodva, itthon is sokat sír, nem tud aludni, fogyott.

Legszívesebben kivenném, de a férjem már a téma felhozatalakor kiabál, anyósomtól is kaptam egy fejmosást, hogy egy "kis takonykór" miatt minek kellett 2 hétig otthon tartani - nem én tartottam, az orvos mondta. A gondozó szerint még próbálkoznak ha mindenképpen maradna.

Más bölcsi nincs a környéken, csak fizetős.

Elegem van ebből az egészből, néha legszívesebben fognám a gyereket és lelépnék.



2018. febr. 2. 13:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%
Kedves utolsó, köszönöm, de nem kértem kioktatást. Elnézést, hogy csak felületesen olvastam végig a történetet, és segíteni próbáltam, a te válaszoddal ellentétben. Megszakításokkal nem lehet beszoktatni, így még inkább kiszakad a kisgyermek a közegből. Ha beteg volt, valóban nem volt végig két hónapot, de mint mondtam, ez visszaesést jelent. Még próbálkozhatnak vele, de mivel nem volt ott végig, elölről kell kezdeni mindent. Persze, nem kötelező, csak akkor, ha nem tudja másképp megoldani a kérdező.
2018. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Meg értem, ha ezzel a férfival nem akarsz egy házban lakni.

Menj az anyukádhoz, éljetek békességben, mert úgy néz ki a férjed családjában senkinek nem számít a kicsi jóléte

2018. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi lett végül veletek? Megszokta a bölcsi?
2021. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!