Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mit gondolnál, ha látnád,...

Mit gondolnál, ha látnád, hogy valaki bemegy a kihelyezett inkubátorhoz?

Figyelt kérdés

Tennél valamit? Megvárnád, amíg a csecsemős nővérek megérkeznek? Megszólítanád az illetőt?

Tudnál azzal a tudattal élni, hogy te vagy az egyik ember, aki látta, hogy ki hagyta ott?

Követnéd az illetőt?

Vagy csak elfordítanád a fejed és mennél tovább a dolgodra? Lelkileg megviselne?



2020. júl. 6. 20:46
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Egyéb kérdésekhez szerettem volna, véletlenül került ebve a témakörbe.
2020. júl. 6. 20:47
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2020. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
85%
Nem tennék semmit, nincs közöm hozzá. Nem az én dolgom megváltani a világot. Ugyanakkor rossz szájízt hagyna bennem a látvány, de még mindig jobb, mintha elásná.
2020. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, nekem semmi közöm más döntéséhez. Valószínűleg nem kedvtelésből hagyja ott a gyereket hanem mert nyomós oka van rá, nehéz lehet neki így is, semmi szüksége arra hogy egy vadidegen elkezdjen neki prédikálni bármiről is.
2020. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki, hogy nem egy kukába tette. Mit kéne tennem? Ez nem bűncselekmény, semmi közöm hozzá. A nővéreket lehet, hogy megvárnám, de csak, hogy megnyugodjak, hogy biztos megtalálták időben. (Bár úgy van kitalálva, szóval nem feltétlenül szükséges.)

Persze, hogy tudnék, miért mi van akkor, ha én vagyok? Szerinted ez valami érdem?

Nem követném, pláne nem szólítanám meg. Mi szüksége lenne erre? Max. azt érném el vele, hogy a következőt már nem merné odavinni...

Nem viselne meg. Örülnék, hogy egy csecsemő kapott esélyt egy jobb életre, egy pár meg arra, hogy szülő legyen.

2020. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem tennék semmit. Örülnék, hogy a baba jó helyre kerül, és szerető családban fog felnőni.

Hogy jutna eszedbe vegzálni az illetőt, pláne mi okod lenne követni, van elég baja nélküled is?!

2020. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
86%
(#1 vagyok, egyébként mikor ilyenről hallani, vagy hogy nem ért be a kórházba valaki és otthon szült mindig azon elmélkezem, hogy náluk hogyhogy minden simán ment... Annyi minden történhet egy szülés alatt még a kórházban is, nemhogy otthon egyedül...)
2020. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem az én dolgom. Biztos nem állnék neki kombinálni, meg azon csámcsogni, hogy mi történhetett és ki lehet az. Azok pont arra valók, hogy névtelenül letehetik ott a babát, hogy annak így is legyen esélye egy jobb életre és ne olyan helyen kelljen élnie, ahol terhet jelent, vagy ahol nem várták annyira.

Elég beteg dolog lenne követni, aki odamegy.

2020. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
61%

Mi a tosz közöd van hozzá, de tényleg?

Undorító ember vagy kérdező!

2020. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
98%

Miért ne tudnék ezzel a tudattal élni? :D Tudod hányan nem oda viszik a nem várt gyereket, hanem elássák vagy kiteszik a kukába?

Követni?? Te nem vagy normális...

2020. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!