Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most akkor januárban nem fog...

Most akkor januárban nem fog jönni semmi?

Figyelt kérdés

Mert karácsony előtt gondolom a januári családi és gyes jött nem?

De ez elég nagy hülyeség szerintem.



2016. dec. 29. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Huhh 10-eszi. Súlyos vagy! Próbálj már meg a csp-ből nagylángon élni :D.
2016. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Huhh 10-es. Súlyos vagy! Próbálj már meg a csp-ből nagylábon élni :D.
2016. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Majd februárban kapsz legközelebb, ahogy ezt már a karácsonyi előtti összes ilyen kérdésben is elmondtuk.
2016. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
11.:aki erre a pénzre vár,annak "nagy lábnak" számít,ha a dupláját költheti el a megszokottnak.Azért 2-3 gyerek esetében ez több tízezres plusz.De 1 gyereknél is közel 40 ezer ft(a kérdező esetében,aki gyes+családiról ír).Azért abból lehet duhajkodni,vagy nem?!
2016. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
KÖZÉRDEKŰ!! OSSZÁTOK! [link]
2017. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Én meg azt utàlom, hogy mindenki annyira előítéletes, lenéző stb. egy egyszerű kérdés miatt, ahelyett, hogy válaszolna rá.

Szerintem egyáltalán nem írtam oda, hogy már el is költöttem vagy ilyesmi. Na meg ha el is költöttem se tartozik senkire. Mert szerintem nem panaszkodni jöttem, hogy most nem lesz pénzem januárban.

Amúgy csak 1 gyerek után kapok, úgyhogy milliókat nem is szórhatok szét. A családi az megy félre minden hónapbana gyereknek. És van máshonnan is pénzünk, úgyhogy nem, nem fogunk januárban éhezni.

Csak szimplán megkérdeztem, mert hallottam ezt is, és azt is ezzel kapcsolatban. És hozzá tettem, hogy szerintem elég nagy butaság így utalni a pénzt.

2017. jan. 4. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!