Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermek három éves kora...

A gyermek három éves kora után (ha már megállapítottak képzelt apát) hogyan lehet apasági nyilatkozatot tenni és hol (csak lakhely szerint illetékes hivatalban)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak engem is érdekel a téma és ha válaszolok, utána könnyebben megtalálom a kérdést. Szóval nem tudom és egyenlőre nem érint (mert az apának egyenlőre nincs szándékában elismerni), de arra az esetre, ha csoda történne, szeretném én is tudni, hogyan működik ez.
2010. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ennek semmi akadálya, annyi csak, hogy fizetni kell érte. De szerintem ugyanúgy működik, mint a gyerek születése előtt.
2010. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A jegyzőt kell felkeresni, időpontot kérni tőle, ott lehet megtenni az apasági nyilatkozatot - a különbség az, hogy fizetni kell érte.
2010. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!