Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyed számítási alapja mindig...

Gyed számítási alapja mindig az előző év 70%-a, vagy amit megállapítottak egyszer azt kapom végig?

Figyelt kérdés
Tűkön ülök, hogy most januártól a br.100100-nek kapom majd a 70 %-át vagy megy tovább ez az összeg?
2010. jan. 26. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit megállapítottak GYED-et, azt az összeget kapod a kicsi két éves koráig, menet közben nem számítják át.
2010. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Örömhír!! :)


Tegnap kaptam levelet az OEP-től, a 100.100 Ft-ot 102.900 Ft-ra emelték :)

2010. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Megnyugodtam :)....és hogy még egy plusz popsi törlő is belefér majd a havi keretbe, ez valami fantasztikus ;-)
2010. jan. 27. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper hír,erre én is gondoltam merthogy a minimálbért emelték így a gyedet is.Én is beleszámítok ha most t.gyáson vagyok elötte meg gyeden voltam?Mert újabb babám van azért vagyok t.gyáson.
2010. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!