Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyúlszája lesz a babámnak....

Nyúlszája lesz a babámnak. Tényleg meg tudják úgy műteni, hogy ne látszódjon? És szülés után mikor fogják megműteni neki?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy nem bírom elviselni a nem egészséges emberek látványát. Csúnya dolog, de ez van. Nem bírom azok látványát, akinek csak egy karja van. Volt egy osztálytársam, aki kancsal volt, sajnos tőle is féltem. El fog az ilyen emberek láttán valami félelem.

Gondolom nem szülés után rögtön fogják megműteni, de addig én mégis mit csinálhatok? Mi van, ha nem merek majd hozzáérni? Mi van, ha nem fogom majd akarni a mellem beletenni a szájába?


Most majd jön a savazás, hogy milyen anya az ilyen, akiben ez felmerül, de ezt csak az értheti, aki olyan kis nyomi, mint én.


2021. ápr. 30. 15:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%

[link]


A 2. képen ott a műtét helye. 1 vonal, ennyi.

2021. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha találtok egy jó plasztikai sebészt még a vonal sem fog látszani!
2021. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
28%

Nem fogsz felni, ő más lesz mint egy idegen, legalábbis nagy az esély hogy így lesz.

Én is félek a beteg emberektől és régen azt mondtam ha beteg lenne a babám nem tartanám meg

Szerencsére egészséges, de amióta anya vagyok teljesen máshogy állok ehhez és tok elfogado lettem és minden tiszteletem azoke akik beteg gyermeket nevelnek, régen erről sem így gondolkodtam.

Terhesség alatt úgy volt van egy kis gond, de akkor már éreztem rugdosni a babám, stb.

Nincs az a pénz amiért elvetettem volna.

Hidd el, imádni fogod így is, szerencsére ez nem olyan nagy baj, és tényleg lehet orvosolni.

De számodra igyis ő lesz a legszebb a világon

2021. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%

Nincs veled baj, mindenki más, és valószínűleg NEM fogod "imádni" a gyerekedet, mert... mondjuk ki, őszintén, a hasadék csúnya, és ijesztő.


Viszont műtét után nyoma sem lesz, emellett pedig nem a szépsége alapján kell szeretned a gyerekedet, mert a külső az változik, lehet kamaszkorában 10000 pattanása lesz, vagy pl rajtad jön ki deformitás, stb.

2021. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%
Az még mindig jobb, mintha farkastorka is lenne.
2021. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
0%
Örülj neki, hogy nem lesz tucatember belőle, hanem különleges lesz...
2022. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2022. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
52%

Már bocs de mivan ? Csak azért félsz egy embertől mert éppen egy karja van ? Vagy mert kancsal ?


Hát ne haragudj drága, de találkoztam már olyan emberrel akinek rommá volt égve a feje és mindene sajnos. Hozzá mit szólnal ?


Ez nyúlszáj. Ma már úgy megmütik hogy nyoma se lesz viszonylag. De ha te ennyire felsz az ilyesmiktől, akkor talán ezért született meg így a gyerkőc, hogy rájöjj nincs ebbe semmi...

2023. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!