Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor engedtétek el családdal...

Mikor engedtétek el családdal gyermeketek gond és aggódás nélkül?

Figyelt kérdés

1,5 éves a fiam és ha nélkülem megy el apjával vagy nagyszulokkel környékre sétálni huzamosabb időre, játszóterre, totál ideg vagyok, felek, aggódok.

Pedig nem idegennel küldöm el.

Normális ez?

Mindig ilyen lesz? 😀



2021. máj. 9. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez egyáltalán nem normális, sőt beteges.
2021. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
13 hósan már fél napra simán elvitték a nagyszülők, de rövidebb időre előtte is. Az apja is vitte el, én is mentem el itthonról. Most másfél éves (19 hó) és már úgy viszik a mamáék, hogy ott is alszik délben. Nem aggódom érte. Tudom hogy jó helyen van.
2021. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem normális. Főleg az, hogy a gyereked apjában se bízol.

Tök jó, hogy szereted a gyereked meg minden, de ez nem szeretet, ez beteges ragaszkodás. Az én 2 hónapos babám 2 hetet volt nélkülem az apjával, mert engem műteni kellett. Be se hozhatta a kórházba a picit, nem is látogathatott. Hiányzott, de nem voltam sík ideg, mert nem egy vadidegent állítottam meg az utcán, hogy addig, ameddig én kórházban vagyok, legyen már a gyerekemmel, hanem az apja volt vele. Az apja meg tudtommal nem egy vadidegen.

2021. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális.
2021. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Az apja már egy hetes korától elvitte babakocsival fél órákra, ts meg még azon lovagolsz, hogy a másfél éves gyereked a saját apjával van?
2021. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal fiatalabb féltestvéremre amikor fél éves volt, simán vigyáztam 16 évesen akár fél napot is, nem egyszer. (Nagyon vigyáztam rá, soha-semmi baja nem lett amikor egyedül voltam vele vagy akár a többi testvéremmel amikor közösen sétáltunk.) Városba is kimentünk babakocsival. Egy éves kora körül pedig simán volt hogy apukával volt a pici egy-egy napokat, mert úgy alakultak a dolgok, semmi baja nem lett. :) Szerintem másfél évesen már főleg bőven belefér, hogy elmenjenek vele, inkább használd ki a nyugalmat szerintem arra a pár órára
2021. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az apja első perctől vitte, azon sose aggódtam.

Amikor az anyósom vitte, azon inkább. Annak ellenére, hogy 3 éves kora után fordult elő először. Na de ez természetes, mivel addig nem volt szoros kapcsolat.

2021. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Pár hetesen már mamánál volt. Az apjával az első napoktól kezdve. Persze anyukaként az ember szeretné magát pótolhatatlannak hinni, de nem vagyunk azok... (Most nem meghalásra vagy ilyesmire gondolok, hanem a napi dolgokra.)
2021. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt ilyen


Olyan emberre bízom a gyerekeim, akiben megbízom.

2021. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9. Vagyok


6 hetes kontrollnál fél napra anyukámra


Amúgy 1,5 éves korában született tesója

Emiatt előtte többször aludt nagyszülőknél, hog akkor ne legyen gond

( pedig szoptattam mèg)


Amikor kórhàzban voltam, az apjával volt.



Kicsi..

1 éves

Simán bandázik a szomszédban, vagy anyukámra hagyom..


Nála is véges az idő, anyatejes még.

2021. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!