Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor engedtétek el családdal...

Mikor engedtétek el családdal gyermeketek gond és aggódás nélkül?

Figyelt kérdés

1,5 éves a fiam és ha nélkülem megy el apjával vagy nagyszulokkel környékre sétálni huzamosabb időre, játszóterre, totál ideg vagyok, felek, aggódok.

Pedig nem idegennel küldöm el.

Normális ez?

Mindig ilyen lesz? 😀



2021. máj. 9. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

A férjemre és a nővérére itt hagyom, de sétálni a nővére nem viszi ki.

Anyósra nem hagyom figyelmetlen és letolja amit kérek, pl ne etesse.

2021. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Férjemmel együtt tanultunk bele mindenbe, így amikor már én is biztosabbnak éreztem magam, azt is tudtam, hogy most már ő is tudja, hogy is kell ezt csinálni. Addig együtt aggódtunk, hogy biztosan jól csináljuk e.


Anyukámra tudjuk bízni néha, először aggódtam, mikor kettesben lettek hagyva, hogy minden oké lesz e, de anyukám megbízható és minden rendben ment, így azóta nem aggódok. Ha vele van, akkor tudom, hogy úgyse lesz semmi baja. Persze hiányozni hiányzik, de nem aggódok különösen.

2021. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2 hetesen fél napra anyuval (sajnos volt egy bírósági ügy aminek akkor volt a tárgyalása, ráadásul másik városban, férjem vezetett), apukával első perctől fogva bármikor nyigodtan ott hagyom, anyósék sajnos nem élnek.
2021. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Te 1,5 évig nem mentél el sehova a gyerek nélkül? Edzés? Fodrász? Körmös ? Barátnők? Egy kis buli? Semmi?
2021. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

11es,nálam is az a gond, anyós mintha letojná amit momdok, meg füllentős, el se mondaná ha baj lenne. Volt h a gyerekre kente egy két tárgy eltűnését, pedig biztosra veszem, h ő tette el direkt 1 napra..


Utolsó, nem jarok fodrászhoz, se műkörmöshöz szerencsére. Megoldom magamnak a körmöm. Párom elfoglaltsága miatt amugysem tudnék sokhelyre elszabadulni gyerek nélkül.

Amugy azt tegyük hozzá, hogy szerintem ti többen nem a covidba szültétek bele a gyerkőcöket szerintem.. Egyáltalán nem erőltetem a társasági dolgokat és nem is tudnám, edzés itthon, buli évszakonta. Barátnők mind más városba, ritkán találkozunk. Nincs senkim ahol lakunk a szűk családon kívül.

Sokat voltunk karanténba is betegen, nem akarom kitenni a gyereket annak újra és újra.

Persze másik, hogy a bezartsag se egészséges. Elmegyünk játszótérre, most már kirándulni, de társaságunk és családunkban, de még szomszédságban sem a közelben nincs gyerek igy a kisfiam sajnos ezt a bandázást nem éli meg, a játszótéren is a felnőttel van jóba.


Amúgy, nem kéne feltsem az apjával azt tudom, imádja a gyerekünk, csak volt pár eset hogy nem figyelt kellőképpen oda rá, kivitte minuszba sapka nélkül kinyitott nyakresszel a gyereket, úgy kellett szaladnom utánuk, észre se vette.. És egy-két ilyen eset után ellenőrzöm, mielőtt valakivel kiengedem.

Egyedül édesanyámra tudom rabizni aggodalom nélkül.

Sajnálom... Nem hittem, hogy ez nem normális.

2021. máj. 15. 07:38
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Azta! Minden sorod rámillik. Nem ugyanaz az anyósunk?😆 A fiad egy picid idősebb a lányomnál. Kb ennyi a különbség, a férjeink cselekedete és a mi hozzáállásunk is kb teljesen ugyanaz.


Hogy vagy azóta? Hogyan kezeled a másra bízást? Könnyebb lett, hogy oviba ment? A betegségeknél te nem parázol nagyon? Nálam az a kritikus.

2023. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Oviba el mered engedni?
2023. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!