Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki rémálomként...

Van olyan, aki rémálomként élte át a terhességet, szülést és a gyereknevést?

Figyelt kérdés
Leírnátok minden rossz tapasztalataitokat? Szeretném elmagyarázni az ismerőseimnek, hogy miért nem akarok gyereket. Mivel nem éltem át, így csak sejtem, hogy milyen borzasztó lehet. Olyanoktól szeretnék véleményt, akik negatívan élték meg.

2021. máj. 26. 17:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%

Semmi garancia rá hogy nekednis olyan lesz. Tuti ez lenne a válasz.

Nem akarsz és kész, nem kell magyarázkodni, jogod van dönteni.

2021. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
Ismét egy "jaj nem akarok gyereket és senki nem ért meg brühühü" kérdés. 😒
2021. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Tehát fogalmad nincs, miért nem akarsz.
2021. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

Ennél fantasztikusabb dologban sosem volt részem. Imádtam mindegyik várandósságomat, szeretek szülni és semmi sem jobb, mint a gyermekeimmel időt tölteni.


Ez az én őszinte szemszögem. És ha neked ezt rossz olvasni, akkor gondold el, milyen lehet annak hallgatni a rémtörténeteidet, akinek mindenei a gyermekek. Ha nem akarsz, legyen tököd azt mondani, hogy nem akarsz és kész.

2021. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Nálad valami baj van agyban.
2021. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

Szeretnéd elmagyarázni az ismerőseidnek...

Nem kell elmagyarázni, ismerőseid tudják, hogy az egész nyomorult életed RÉMÁLOMKÉNT éled meg.

Szívesen segítettem.

2021. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy miért nem akarok. És mondom is nekik, de hiába... Az egyik az, hogy a szabadság a legfontosabb számomra. Ha szülnék egy gyereket, akkor a szabadságomnak annyi lenne. Amit nem tudok, csak úgy látok, hogy az ember testét nagyon megviseli a terhesség, a szülés, és a gyereknevelés is. Szerintem lelkileg is hatalmas teher. Én úgy látom, hogy az egész azt hozza magával, hogy az ember egy zombi lesz, a gyerek leszívja minden energiáját. A hobbimat sem tudnám folytatni egy gyerek mellett.

Én így látom, de írtam, hogy nem éltem át, ezért kíváncsi lennék azoknak az embereknek a véleményére, akiknek borzalmas volt az egész, és megbánta.

2021. máj. 26. 17:52
 8/31 A kérdező kommentje:
*és megbánták
2021. máj. 26. 17:53
 9/31 anonim ***** válasza:
46%

szerény intellektusú lehetsz, ha ehhez: "nem akarok gyereket és kész" - mások élményei kellenek. Biztos jön azért, aki zokog neked egy sort, nekem a világ legnagyobb élménye egy kisgyerek szellemi bontakozását figyelni, ahogy tanul beszélni - de mindegy, szóval állj a sarkadra és jelentsd ki az igazságot:

"a kölöknek is szar lenne, ha én lennék az anyja".

Éljen a hobbid, gyűjtsd a kacatokat, matass rajtuk - majd csak eltelik a nyüves életed.

2021. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ha biztos vagy a dolgodban, nem érdekel semmi, nem magyarázkodsz. Nem akarsz, pont.

Amikor valaki magyarázni kezdi a döntéseit, akkor nem biztos bennük.

2021. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!