Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kis bababoltok is ilyen...

A kis bababoltok is ilyen drágák? Ma szembesültem, hogy a Brandon bababolt milyen iszonyú drága! Hol lehet még vásárolni?

Figyelt kérdés
(Bocs, aki nem így gondolja. )
2008. dec. 7. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%

Szia!

a Brendon azért drágább mert SOKKAL jobb minőségű termékeket forgalmaz, mint a többi bababolt.

Mi mindent ott vettünk meg harmadszorra is ,pedig eltehettem volna az elözö két gyerkőcömét is, de megérdemli ő is az újat.

Egy jó tanács: autósülést és babakocsit ne vegyél névtelent vagy pl.:P.Cardint, meg ilyeneket,mert én már ráfaragtam egyszer velük.

Ezen a kettőn ne spóroljatok.

2008. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
nekem p. cardin babakocsim van, és teljesen elégedett vagyok vele! nem feltétlenül kell százezer ft-os kocsiban tolni a gyereket!
2008. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is drága a Brendon,de persze ez is nézőpont kérdése. A babáknak való dolgok eleve drágák,szerintem.
2008. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem is drága a Brendon, de van neki outlet áruháza ott viszonylag jó árban vannak dolgok. Egyébként nézelődj neten pl. www.babaholmiolcson.hu, én itt láttam jókat, vagy nézelődj kisebb bababoltokban (nem tudom hova valósi vagy) Én úgy gondolom a garancia miatt a nagyobb dolgokat újonnan fogom megvásárolni (babakocsi stb.) de abból is ki lehet fogni a viszonylag olcsót kevésbé ismert bababoltokban. A használt dolgokkal sincs semmi gond ha szép állapotban vannak - pl. vaterán, teszveszen lehet keresgélni, néha kincsekre bukkan az ember potom pénzért!

Boldog Babavárást!!

14 heteske

2008. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
18.55 ös vagyok, még csak annyit hogy a brendonban, meg ilyen plázás bababoltokban egy babakocsi 80.000 Ft- 150.000 ft, szerintem semmivel nem jobb, pl. mint amit én kinéztem egy kis bababoltban 40.000 Ft - mózessel mindennel. Esetleg dizájnosabb, modernebb de hát a gyereknek mindegy hogy néz ki, mennyire puccos:)
2008. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Nézelődj a neten. Nem muszáj feltétlenül mindenből újat venni a babának, a ruhákat úgyis gyorsan kinövi, a babakocsiból meg ugyanolyan jó a 20-30e Ft-os, mint a százezres.

A teszveszen, vaterán nagyon olcsón lehet jó dolgokhoz jutni.

2008. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy merre laksz, de pl. Pesten van a Lehel téren a Babadiszkont nevű bolt. Mi ott szereztük be a nagyobb dolgokat. Amiket ott vettünk: kiságy (36 000, tömör fából!, később heverővé alakítható 140x70-es), babakocsi (30 000), hordozó (10 000), utazóágy (10 000), kád (3 000), matracok mind a két ágyba (összesen 15 000). Tehát nagyjából 100ezerért meg tudtuk venni a húzósabb dolgokat. Ruhákat sokat vettünk a Tesco-ban, ill. turkálókban is.
2008. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A Visegrádi utcában van egy jó kis bababolt, ill. Csepelen.

www.bebibolt.hu


[link]


Mind a kettő szerinem olcsó. Ha van kedved, s időd, nézz szét bennük, megéri.

2008. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány hetes terhes vagy. Én 22-24 hetesen minden boltot (baba és kínai), ami a lakóhelyemen illetve ahhoz közel van körbenéztem kezemben egy listával (amiket meg kell vagy megakartam venni a babának) és felírtam, hogy hol mi mennyibe kerül. Majd amikor mindent összeírtam, akkor boltonként listát készítettem, és elmentünk vásárolni. Meglepetésemre a kiságy, a merev pelenkázó, a textilpelenka és még néhány kisebb dolog a Brendonban volt a legolcsóbb, így azokat ott vettem meg.

Ruhákat meg főként turkálóból vettem, tök jókat lehet találni. Babakocsit meg egy kisebb bababoltban.

Szóval, ne légy szégyenlős és járj körbe listával. Nekünk feleannyiba kijöttek így a dolgok, mint ahogy számoltunk.

2008. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia,itt nézz szét,pl.:babaágyak eszméletlen olcsón,én innen rendeltem :) : [link]

13 hetes anyuka

2008. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!