Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kis bababoltok is ilyen...

A kis bababoltok is ilyen drágák? Ma szembesültem, hogy a Brandon bababolt milyen iszonyú drága! Hol lehet még vásárolni?

Figyelt kérdés
(Bocs, aki nem így gondolja. )
2008. dec. 7. 18:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Épp azt akartam írni, amit az előttemlévő hozzászóló. Mi a babakocsit, a kiságyat, most az autósülést és rengeteg mindent innen vettünk. A légzésfigyelő is 5e ft-tal volt olcsóbb, mint a gyártó honlapján...

www.tikotiko.hu

2008. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Valóban drága,de azért ki lehet fogni.Most kKarácsonyra vettem egy játékot és olcsóbban hozzájutotam,mintha a teszveszről vettem volna.

Mit szeretnél venni?Mert ruhát vehetsz turiban.A kínaiban nálunk 2000 egy rugi,a turiban meg 600-1000.De a Tescoban is szokott lenni nagy leárazás.Nyáron 200-500 ft volt a body.

Vagy aukciós oldalakon nézz szét.

2008. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia! Igazad van, de azért ki lehet fogni olcsó dolgokat ott is. Én pont tegnap voltam és vettem egy pelenkázó táskát 3000 ft-ért amiben hőtárolós zseb is van, plusz minden ami kell. Amúgy a startaprón vettünk egy gyönyörű babakocsit 20ezerért, ami nagy kerekű, át lehet fordítani a tolórészét, van hozzá mózeskosár..Szóval nézegesd a használtakat, mert nagyon jókat lehet találni.

Minden jót!!!

32.hetes

2008. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Megnéztem azt az oldalt tényleg elég jó árai vannak. És ingyen kiszállítják, ez jó.

Én is ajánlom a turit, aukciós oldalakat, ismerős használtjait ruhában, egy két új majd orvoshoz, babakocsi és kiságy is lehet használt, de babakocsit tudsz kifogni újat kb olyan árban mint a használt, persze szerencse kérdése.

A Brendonba az akciókat figyeld. Ott is szoktak jó dolgok lenni jó áron. A honlapjukon is tudod követni otthonról. Illetve vannak azok a kuponok ha veszel olyan újságot. Valamint van ez a pontgyűjtő kártya amit aztán levásárolhatsz amikor és amire akarod 90%ig. Mi Retrus babakocsit vettünk ott 27e-ért. Elég jó volt. De ebbe nem volt hordozó stb. Csak állítható volt fekvőről ülőig, meg a tolási irány. Meg babakocsinál fontos hogy hol laksz, mennyit cipeled lépcsőn a kocsit, vagy inkább kocsival közlekedtek. Ehhez is nézd, mert amúgy nem kell drága ha nem használjátok ki.

2008. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
8%
Igen a kisebb bababoltok olcsóbbak de minőségben sokkal gyengébbek. A Brandon bababoltot csak az látja drágának akinek sajnos nem áll módjában minőségi dolgokat vásárolni.Attól még szerintem nem kell egy üzlet jó hírét kritizálni mert esetleg nem tudja megfizetni a dolgokat.Ettől még nem iszonyú drága csak az ön pénze kevés.Ezért vannak a nagymulti cégek ahol olcsó minden és lehet Önnek is vásárolni.
2008. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
ez az utolsó elképesztő... :) röhej
2008. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%

Inkább sznob!!!! Szerintem az árcímkét is rajtahagyja!

;-))

2008. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem fogalmam sincs hogy nőttünk fel minőségi dolgok nélkül, még jó hogy itt vagyok!!! Szegény gyerekemet sajnálom is nagyon, hogy csak 50.000 es babakocsit teszek a feneke alá és nem 150.000 Ft, lehet emiatt lelki-testi problémái lesznek később... ugyanmár....
2008. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%

Hát képzeljétek, az én 3. gyerekem uabban a kiságyban, babakocsiban, hordozóban fog felnőni, mint az első kettő!

Tiszta gáz, nem!?

2008. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

előttem szóló

elég szomorú, hogy a második harmadik,sokadik gyereked nem érdemli meg az újat


Meg az ne kritizálja a minőséget aki a bababolt nevét, ami BRENDON nem tudja helyesen leirni

2010. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!