Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem 59 évesen lesz...

A férjem 59 évesen lesz (újra) apa, és szorong emiatt. Aki ismer ilyen családokat, leírná, hogy mik a tapasztalatok? Azon vagyok, hogy ne bánja meg a gyermekvállalást, de nincs előttünk hasonló példa egyáltalán, amivel nyugtathatnám.

Figyelt kérdés
Van már két felnőtt gyermeke az előző házasságából.
2021. nov. 26. 10:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Gratulálok a felelősségteljes döntéshez, itt egyedül a férjednek van esze.
2021. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

A legjobb barátnőmnek 50 éves volt az apukája, mikor született, anyuka egy tizessel fiatalabb. Gyakorlatilag a teljes húszas évei arról szóltak, hogy “apu beteg”, “aput műtik”, “apunak trombózisa volt”, “apuval ülünk a váróban”, “el kell mennem apu gyógyszeréért”… sem normális párkapcsolata nem lett 30 éves koráig, sem elköltözni nem tudott. Imádja az apját, szívesen megtesz bármit, de látva magamat, ahogy szépen férjhez mentem, gyermekeink vannak, vagy azt a közös barátnőnket, aki ismerkedett, bulizott sokáig… teljesen más életet választottunk, mindkettő rendben van. Ő viszont nem tudott választani, mert “apu”. És ő csak 50 volt…


Én nem tenném ezt sem a férjemmel, sem a gyermekemmel.

2021. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

Apósom 65 éves, 10 éves kislány van. Most diagnosztizáltak nála prosztata rákot, áttétes, kezelik kapja a sugarat,szarul van. A kislánya minden nap sír hogy beteg az apukája és meg fog halni. Az apósóm pedig azon sír, hogy nem láthatja felnőni a lányát, nem lehet mellette amikor egyetemre megy vagy nem kisérheti majd az oltárhoz.

Nehéz,nagyon nehéz nekik.

Nem vállalnék már gyermeket ilyen korban,az biztos!

2021. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
25%
Te hány éves vagy ha szabad tudni?
2021. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Ismerősöm férje 60-on felül volt, mikor baba lett. Ismerősőm 30-as volt akkor. Sajnos az apuka elhunyt rákban, mikor a gyerek 4 éves volt. De azóta is nagy szeretettel emlékeznek rá, az anyuka példásan neveli a gyereket, aki már 13, az új párjával. Ne ítelkezzetek, nem a ti életetek, a kérdező tapasztalatokat kért, nem kioktatást.
2021. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
31 vagyok.
2021. nov. 26. 12:02
 17/23 anonim ***** válasza:
92%
Èn nem vállalnám, de nektek sok boldogságot, hosszú èletet kìvánok...
2021. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Nagyapám 55 évesen lett újra apa. Akkor már volt 2 felnőtt gyereke(21,31). Nagynénémmel csak 5 év van közöttük. Azóta is él és egészséges. Nagynénémnek is született 2 kisfia velük is tud még foglalkozni. Van egy dédunokája is az én lányom.
2021. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, rokonom 60 évesen lett újra apa, a gyerek most 12 és tavasszal halt meg az apa covidban 72 évesen.
2021. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

Lesz 3 unokája, és nulla energiája, plusz még 65 évesen is dolgozhat 3 műszakban, hogy eltartsa hármukat, és majd a melóból teszik sírba.


A gyerekkel pedig nem lesz kapcsolata, mert óriási generációs szakadék tátong közöttük.

2021. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!