Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem félre a gyerekei...

Hogyan tegyem félre a gyerekeim apja iránt érzett dühömet, haragomat, indulataimat?

Figyelt kérdés

Megcsalt. Miközben én a gyerekeket intéztem, és a háztartás-munka-gyereknevelés kombóba majd bele szakadtam/szakadok, ő a szeretőjénél volt és kuf...colt.

Legszívesebben elmondanám a gyerekeknek, hogy mi történt, miért váltunk el, és eltiltanám a gyerekeket tőle, annyira undorodom és utálom őt.


2022. márc. 25. 17:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk az lebegnek a szemed előtt, hogy attól, hogy xar férj, még lehet jó apa és csak a gyerekeknek okoznak fájdalmat mindezzel
2022. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
3%
Már elváltatok vagy most jöttél rá?
2022. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
47%

2!


"...hogy mi történt, miért váltunk el..."

2022. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Jó apa... Amikor a gyerekek foglalkozása helyett a szeretőjét tömködte...


A válás folyamatban van, tudok róla, hogy megcsalt.

2022. márc. 25. 18:04
 5/36 anonim ***** válasza:
82%

Hogy lenne már jó apa, aki a gyereke édesanyját semmibe veszi? Szép peldamutatas..

Nem jó apa és nem jó férj ez fix.

Attól függ hány évesek a gyerekek.. Nem kell nekik szépíteni milyen az apjuk de erre rá fognak jönni ok is

2022. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
44%

Úgy értem, hogy együtt laktok még és első dühödben fetrengsz, hogy holnap beadod a papírokat, vagy már külön vagytok és eltelt pár hónap? Mert azért nem mindegy.

Szerintem az a normális, hogy dühös vagy. De ez idővel csökkenni fog. Talán egyszer meg is fogsz neki tudni bocsátani. Sőt, talán örülni is fogsz, amikor találsz valaki normálisabbat... de ez jó pár hónap, sőt inkább évek, mire elmúlik a kudarc feletti gyász, a kötődés és az önsajnálat.

A gyerekeknek nem kell se hazudni, de pocskondiázni sem kell egymást előttük. Elég a "mérges vagyok apára és nagyon szomorú miatta, mert beleszeretett egy másik nénibe". És jó ha tudják, hogy nem miattuk történt, mert őket mindketten szeretitek. Mert sajnos midnen gyerek magára veszi. Az ő érdeküket nézd válásnál is.

2022. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
49%
Attól hogy xar férj még lehet jó apa. Nem kell gyerekeknek tudnia ilyen szinten miért váltok, hacsak nem tizenévesek.
2022. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
Szégyelld magad utolsó!
2022. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

"Undorító, ha a szülők kígyót békát kiabálnak egymásra a gyerekek előtt. Ennél visszataszítóbb, szanalmasabb , alja dolog nincs."


Ebben teljesen egyet értek veled. A többi felesleges hülyeség volt.

2022. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%

Hát... kíváncsi lennék a kérdezőre, hogy hozta e a gyerek előtti formáját, szexelt-e a férjével, mert ha nem akkor így járt....

Nem csak anya, FELESÉG is...

2022. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!