Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem félre a gyerekei...

Hogyan tegyem félre a gyerekeim apja iránt érzett dühömet, haragomat, indulataimat?

Figyelt kérdés

Megcsalt. Miközben én a gyerekeket intéztem, és a háztartás-munka-gyereknevelés kombóba majd bele szakadtam/szakadok, ő a szeretőjénél volt és kuf...colt.

Legszívesebben elmondanám a gyerekeknek, hogy mi történt, miért váltunk el, és eltiltanám a gyerekeket tőle, annyira undorodom és utálom őt.


2022. márc. 25. 17:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
31%
Nem lesz semmi bajuk azoknak a kölköknek, hogyha egy kis ízelítőt kapnak a való életről. Francèrt kell ennyire óvni őket mindentől.
2022. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
5%
Dehogy szégyenlem magam, fáj az igazság? Ne hagyd el magad mert így jársz te is 😂😂
2022. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
66%
Elvált nőként is azt gondolom, ahhoz hogy valaki megcsalja a másikat az kell, hogy a pár ne beszélgessen,a kapcsolat ellaposodasa ellen semmit se tegyen,ne ápolja a kapcsolatot, nőként és férfiként.Szoval ahhoz hogy ez legyen kell egy viszonylag 0 értékű kapcsolat.Nálunk ez történt.Persze akkor mikor benne voltunk nem ezt éreztem,de 1-2 évvel később azért rájöttem én hol hibáztam,mert bizony én is bőven követtem el hibákat nem csak a párom.
2022. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
Nekem meg csak olyan férjem volt aki utolag azt mondta semmi gond nem volt,sajnos ő ilyen típus,sose fogja kihagyni az alkalmat. Kár hogy ezt nem esküvő előtt nyögte be.
2022. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
77%

16


De volt baj, az hogy a párod saját magát se ismerte:D Az elég nagy baj.

2022. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, hogy azt mondta nem velem volt a gond...
2022. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 eves volt a nagyobb es ujszulott a kicsi amikor beadtam a keresetet, mert megcsalt.


A megcsalas az a hazassag alatt tortent, nem a gyerekneveles kozben, tehat azt gondolom a gyereknek semmi koze hozzaes attol meg az apjuk az apjuk es maximalisan tamogattam h ez igy is maradjon a szemukben.


Amikor viszont kesobb a nagyobb 6-8evesen az apjat sztarolta a neveloapja helyett, akkor tenyszeruen elmondtam h a ferjem eteti, ruhazza es tanul vele 30napbol 28ban, ne emeljuk mar piedesztalra az apjat a havi 2napert amikor talalkoznak es kenyeztetve van.


Meg kesobb elmondtam es a mai napig nyiltan beszelek arrol h egy hazassagba nem fer bele a megcsalas es igen, a hugi a hasamban volt amikor apa massal foglalkozott es nem rank koncentralt, majd el is hagyott bennunket mert szerelmes lett. Es igyekszem objektiven ravezetni oket h amit apa csinalt az nem helyes es itt vagyunk 10evvel kesobb amikor apa mar a kov csaladjatol is elvalt es eppen xy az uj baratnoje, ez nem eppen afele mutat h stabil az erzelmi elete, ket feszekben 4gyerek akiknek csak hetvegi apukajuk.


Ugyanakkor fontos megjegyeznem h tartja veluk a kapcsolatot, minden lathatast betart (a kicsikkel surubb, mi kulfoldon elunk) es odateszi magat azokon az alkalmakon es a maga modjan szereti oket, aggodik ertuk es figyelemmel kiseri a sorsukat.

Tehat o ilyen apa. Lehetne jobb es rosszabb.


A gyereknek ezt is latnia kell. De nincs jogunk megutaltatni veluk ezeket az apakat ha egyebkent mindket fel szeretne tartani a kapcsolatot. Egy emberrel tobb aki szereti oket es akit szerethetnek az eletben,akihez fordulhatnak, ha epp hozzank nem akarnak, es ez nagyon jo dolog!!


10ev tapasztalata mondatja ezt velem. Ne a gyereken verd le a keserusegedet, arra ott van a pszichologus, a sport, baratnok, barmi.


Ha az apa elhanyagolja a gyerekeket tekintsd fentieket semmisnek. A gyerek szive az elso, aztan a mienk. Egy eletre tonkrevaghatja a lelkuket egy most rosszul meghozott dontes.

2022. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

Veled is baj volt,mert a nem tudok ellenállni a kísértésnek nem csak úgy kialakul,az alapvetően van.Mar házasság előtt sem volt valószínűleg hűséges, csak akkor vagy nem vetted észre vagy nem akartad észrevenni.Vagy valóban benned is volt hiba, hogy nem tudtad fenntartani a vágyat.Esetleg felszínes volt a szerelem és nem ismerted meg eléggé mielőtt hozzámentel.Semmi sem egy emberen múlik, hiába jó azt hinni hogy csak a másikban van hiba.

Amúgy a mai világ nem kedvez a kapcsolatok életbentartásának.Mindig rohanni kell, feszültség, időhiány és nyilván a gyerekek is kikovetelik a maguknak járó időt, aztán este a párok lefekvés előtt adnak egy puszit egymásnak és alszanak mert hullára szedte őket az élet.Aztan van aki ezt megoldja és valahogy tud romantikát vinni a hétköznapi életben, van akinek nem sikerül.Meg olyan is van akinek a langyos kaka is megfelelő és csak elvan.

2022. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
6%
Mi is igy voltunk, en mar alig varom, hogy eleg nagy legyen a gyerek, hogy elmondhassam miket muvelt velem az apja... Mikor megerik ra, elmondom, az biztos !
2022. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
10%
Elozo vagyok, hozzateszem, hogy volt, hogy 2 evig nem latogatta, most legutobb 14 honapig fele sem nezett, aztan felbukkan, hoz egy legot, es megint egy evig semmi.
2022. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!