Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a szokás baba váró partyra...

Mi a szokás baba váró partyra vinni??

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pelenka, ruha, popsitörlő, vásárlási utalvány (dm, rossmann, müller), ezekkel nem nyúlhatsz mellé.
2022. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

1-es, dehogynem :D


Ha pelenkát visz olyannak, aki mosipelusozna, az mellényúlás. Ruhát vinni, miközben amúgy is kapnak valószínűleg rengeteget, az mellényúlás. :D


Az ajándékutalvány jó, csak ugye nem mindenki szereti, ha tudják, mennyiért visz ajándékot.

2022. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is az #1 féléket viszek. Sőt én is ezeknek örültem a sajátomon.
2022. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Azért a pelenka lehet mellényúlás, pl valóban a mosipelus esetén vagy ha az ember kap 10 csomag 1-es pelenkát aztán születik egy 4.5 kilós gyereke és 1 hét alatt átnövi.

Én 2560 grammal hoztam haza a fiam a kórházból, a mini csomag nullás pelenkából ami 3kg-ig jó 1 csomag fogyott el (30db) a másik csomag bontatlan maradt.

Ajándékkártyák jók, vagy barátnőm pl azt csinálta, hogy adott egy hosszú listát minek örülnének mindenféle árkategóriába és mindenki választott róla valamit.

Így kaptak 10 csomag egyforma méretű pelenkát meg 30 darab 56-os bodyt.

2022. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*így nem kaptak
2022. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Pelenkatortát ne! Jópofának tűnik, de én rá nem adnék a gyerekemre egy idegen által összefogdosott, összegyűrt pelenkát! Szóval az pénzkidobás!!!

Vegyél a babának rucit 56-62-es méretben. Kifogó, baba pléd is jó ötlet. Illetve baby játékot, kiságyra akasztható csörgős plüsst.

2022. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Amúgymeg ajándék lónak ne nézzék a fogát!

Bármit viszel, azért ő nem fizet, úgyhogy örüljön neki.

Ha már van belőle sok, akkor adja tovább valakinek.

2022. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi mindennek örültünk, sokmindent kaptunk csörgő-zörgő játékoktól kezdve, ruhákig, pelenkákig, emlék bizbaszok, babanapló, stb. A legegyszerűbb, ha megkérdezed, hogy van-e valami, aminek örülnének. Ha nincs különösebben, akkor állíts össze egy kis csomagot egy-egy darab dolgokból. Mehet bele egy ruhadarab, valami emlék cucc, esetleg egy ajándékkártya, mesekönyv, valami játék, akármi.

Én az egyedi dolgoknak is nagyon örültem. Pl. már baba látogatásnál kaptunk egy névre hímzett nyuszit, ami a babánk születési hosszával készült, vagyis 54 cm hosszú. Ez aranyos, az ilyeneknek mindig nagyon tudtam örülni.

Én szépen összeszoktam pakolni valami dobozkába/kosárba, pelenkát (eldobható, vagy textil) csak töltőanyagnak használok max, hogy szépen el lehessen rendezni a cuccokat.

De tény, hogy a legegyszerűbb az, ha megkérdezed mit szeretnének és mondanak is valami konkrétat. :)

2022. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csokit, bort, szabadidőt
2022. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem adtak indikációt, ezért ajándékutalványt vittem, meg egy neki készített takarót a nevével. Decemberi baba volt :)
2022. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!