Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a szokás baba váró partyra...

Mi a szokás baba váró partyra vinni??

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 13:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Összeállítottam egy kosarat. Mivel közeli rokon volt nem néztük mennyit költünk, ezeket vettem hozzá: Fehér fonott kosár, ebbe raktam üdvözlőkártyát netről leszedett üdvözlő idézettel, pelenkázóra ilyen eldobható 10db-os pelust, tányér,kanál,villa szett aBrendonból, szintén Brendonból 20.000 ft értékben vásárlási utalványt, a Meska oldaláról kézzel készített maci csörgőt a gyerek nevével(egyik kedvencük lett), a Pirinyó oldaláról rendeltem törölköző szettet, amihez volt egy nagy törcsi, egy kicsi kéztörlő és egy mosdókesztyű. Kapott egy saját ízlés szerint összeállított mesekönyvet gyerek ultrahang képével és nevével, anyuka egy Lush relax csomagot, apuka egy minőségi alkoholt. Egy db sensitive pempers nedves popsitörlőt, egy doboz Lindt csokoládét. Ezt becsomagoltam mind egy celofánba és egy nagy rózsaszín(mivel lányuk lett) masnival megkötöttem.
2022. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!