Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem, a gyerekeim...

Terhes lettem, a gyerekeim apja ott akarja hagyni a családját, ebből kisülhet valami jó is?

Figyelt kérdés
Három lánya van a házasságából. A felesége is megcsalta őt.
2022. júl. 28. 13:13
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
27%

3-as vagyok, a kérdésre válaszoltam a saját életünkből. Ettől persze még járhatnak nagyon rosszul is, általában ez a többség de akadhat kivétel.

Magam részéről én soha nem kezdtem nős férfival, valahogy engem taszít a gondolat is, és a másik féllel szemben sem fair.

Na mindegy, a szüleim felett nem törhetek pálcát, már csak azért sem, mert akkor én nem léteznék szóval nehéz dolog ez.

2022. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
29%

Úgy akarata ellenére, hogy ugyan szexeltek a feleségével (gondolom otthon azért kellett teljesíteni attól) de nem akart gyereket, a felesége meg kamuzott hogy szedi a fogamzásgátlót...


3-as voltam

2022. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
80%
12. A férfi akkor dönt arról, hogy akar-e gyereket vagy nem mikor gumi nélkül szexelt. Mivel nem húzott nem akarata ellenére lett a gyerek.
2022. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek sem születik akarata ellenére gyereke, jesszus.
2022. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Gyerekeim helyett gyerekem. Csak átjavította a telefonom.
2022. júl. 28. 16:46
 16/47 anonim ***** válasza:
82%
Egy kicsit tobb reszletet esetleg? Miota vagytok szeretok, milyen az anyagi helyzeted, hany eves vagy, a pasi mit szolt, stb..
2022. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Másfél éve vagyunk szeretők.

Stabil anyagi helyzetem van, és olyan munkám, amit home office-ba akár gyerek mellett is tudok csinálni.

29 éves vagyok.

Azt, amit leírtam. Sírt, a nyakamba ugrott, és azt mondta, hogy elhagyja a családját, pénteken színt fog vallani.

2022. júl. 28. 17:05
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Na erre kiváncsi vagyok
2022. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
88%
Undorítóak vagytok.Másfél éve kellett volna színt vallani, mielőtt szeretőt keresett.Szegény gyerekek meg majd szenvednek.Te se fogsz sokáig kelleni,ne legyenek illúzióid.Mindenki csak egy darabig újdonság.
2022. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
98%
Aki másfél évig nem hagyta el a feleségét, az nem fogadja ilyen kitörő örömmel a szerető gyerekét, és nem fogja egycsapásra borítani a bilit otthon. Ha valóban el akarta volna hagyni, már megtette volna korábban. Ez csak színjáték.
2022. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!