Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem, a gyerekeim...

Terhes lettem, a gyerekeim apja ott akarja hagyni a családját, ebből kisülhet valami jó is?

Figyelt kérdés
Három lánya van a házasságából. A felesége is megcsalta őt.
2022. júl. 28. 13:13
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy részletesen!
2022. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett happy end, valószínűleg akkor sem valja majd be...
2022. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Hát félig-meddig lett happy end.


Azért nem írtam sokáig, mert elhúzódott.

Fél egy fele hazament, a gyerekek nem voltak otthon, és elmondta neki, hogy másfél éve viszonyunk van, viszont azt nem, hogy terhes vagyok, mert a nő még nem állt rá készen. Kiborult, tört-zúzott. Elkezdte bepakolni a ruháit, mire a nő odament és belelépkedett a bőröndbe, meg elszakította 2 ruháját, lehúzta az asztalterítőt meg az ágyról is lecibálta ami rajta volt.

Hatalmas nagy veszekedés volt, a felesége üvöltözött, teljesen kikelt magából. Ezért nem mondta el neki, de most meg azon idegeskedhetek, hogy mikor fogja neki elmondani. 9 hetes terhes vagyok, nem fogjuk tudni se így, se úgy eltitkolni, hogy mikor fogant, mert még ha 4-5 hetes lennék, talán be tudnánk adni, hogy koraszülött, de így, hogy 9 hetes vagyok, nem sok értelme lenne, meg hát nem is akarom kiszépíteni a dolgot.

Haragszok rá, amiért nem mondta el a feleségének, hogy állapotos vagyok, mert így megúsztuk volna egy cirkusszal. Most egy fesztivál helyett kettő lesz. De itthon lesz a harmadik, mert ezzel a húzásával felidegesített.

Most beszél a nagyobbik lányával a történtekről, nem tudom, hogy hogy fogadja majd/hogy fogadta, aztán pedig jön hozzám. A legkisebbet meg hívta az anyja még akkor, amikor eljött onnan a párom.

2022. júl. 29. 17:18
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy nem előtted beszél velük, biztos vagy benne, hogy az állítólagos veszekedés megtörtént?
2022. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
90%
Most tették tönkre az életét annak a nőnek.Persze,hogy tört-zuzott.1,5évig át volt verve folyamatosan.Szült 3 gyereket ennek a gyökérnek,akinek a teste nem változott meg a gyerekek miatt,ő sarmosban nyomja tovább,a nő meg így járt.Hát igen.Én is ideges lettem volna.Innentől már mindegy lett volna,hogy most,vagy egy pár nap múlva lökitek a következő kést a hátába.
2022. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de ki kényszerítette, hogy szüljön 3 gyereket?
2022. júl. 29. 17:36
 37/47 anonim ***** válasza:
70%
Ja és megnézetném magam nemi betegségekre, ha már bekaptad a legyet, mert fix hogy máshol is van 1-2 csimóta :D
2022. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
92%

Én vagyok az a nő, aki februárban írt ki kérdést ugyanerről a helyzetről, csak az érem másik oldaláról.


Én egyszerre tudtam meg a megcsalást és a zabigyereket is. Ezzel, hogy nem egyszerre mondta el, csak magatok alatt vágta a fát. Sőt, már rögtön ugrasztotta a legkisebb gyerekét is, itt kő kövön nem marad. Itt olyan perek lesznek, mint a huzat.

2022. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Én nem is hepciáskodok, meg verem le máson a terhességet, szülést.

Te jöttél azzal, hogy 3 gyereket szült, a férfi meg sármosba nyomja. Ki kényszerítette a szülésre? És honnan tudod, hogy hogy néz ki?

Könnyű a szeretőt hibáztatni. Én nem csináltam semmi rosszat, nem én ígértem a nőnek meg a gyerekem apjának hűséget, ők fogadtak egymásnak! Ők ketten a hibásak.

2022. júl. 29. 17:46
 40/47 anonim ***** válasza:
78%
Szegény áldozat a kérdező.😂
2022. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!