Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban megtehetik azt, hogy...

Valóban megtehetik azt, hogy nem engednek haza babával együtt a koraszülött osztályról, amíg úgy nem gondolják, hogy nem tudnám ellátni?

Figyelt kérdés

35 hét 6 napra született a kislányom 51 centivel es 2460 grammal.

A cukra nem volt túl jó, nem tudták stabilizálni neki, így átkerült a koraszülött osztályra, én a császárt követő 2. nap átjöhettem hozzá.

Teljesen tapasztalatlan anyuka vagyok és a császárból adódóan a mozgásom is akadályozott. Arról tud a főnővér hogy otthon lesz segítségem a babához.


Azzal riogatnak, hogy amíg úgy ítélik meg hogy nem tudom ellátni, nem engednek haza.


Ez teljesen megijesztett. A fürdetés nagyon nem megy, még infúziót kap a kicsi, emiatt nehéz a csővel együtt bánni, a pult pont a császáros hegem magasságában van és nyilván most csinálok ilyet először.


A védőnő azt mondta nekem, hogy amint eszik napi 7x40 milit és megindul nála a súlygyarapodás hazaengednek, szóval nyugodjak meg, nincs joguk tovább bent tartani. Nem tarthatnak amiatt bent mert nem úgy fürdetném, ahogy ők mutatják, pl. vagy bénázok még olykor, senki se profin kezdi.


Járt már bárki úgy, hogy tényleg nem jöhetett haza abból kifolyólag mert bénázott még a babával és nem tudta úgy fürdetni stb?


A kislányom napról napra egyre erősebb amúgy, már 35 milit eszik.


Tényleg semmi tapasztalatom nincs kicsiknél, ő az első babám... Sose gondoltam volna hogy ezt valaha így a szememre hányják és ekkora hátrány lesz...:(



dec. 18. 13:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
84%
Ha esetleg messze van a lakóhelyed a kórháztól, úgy gondolják, hogy nem tudnál utazgatni az ünnepek alatt szükség esetén.
dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem a Péterfyben vagytok? Ott jellemző, amit leírsz.
dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Mi egy vidéki kis kórházban vagyunk jelenleg az ország déli részén.


Még mindig nem engedtek minket haza. Azt mondták majd hétfőn visszatérünk rá, de a lányom csak nem hízik. Már 55öt eszik szépen, jóízűen, de még mindig nem indult meg a súlya. Vegyesen kap tápszert és anyatejet mivel nincs még elég tejem.

Próbáltuk csak tápszerrel etetni de attól meg borzasztó székrekedése lett...

Már nagyon el vagyok keseredve, attól félek ha nem engednek ki minket legkésőbb 2 ünnep között, ismét jön egy 3 napos hétvége és megint azt fogják sorolni nekem, hogy hova szaladok vele...

dec. 24. 20:43
 34/37 anonim ***** válasza:
78%
Mennyire nem hízik? Egyáltalán vagy csak nagyon lassan? Akkor ez az oka lehet. Hány napos?mennyi most?
dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem a benazas az oka, azzal nem hinnem, hogy foglalkoznak bent. Nalunk nem is kellett furdetni, amig bent voltunk. Oda adtak a gyereket, semmit nem tudtam, semmit nem is mondtak el, csak nagy nehezen, ha kerdeztem. Kb. csinaljak vele, amit akarok. Inkabb a sulya miatt nem engedik haza.
dec. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 babyboom567 ***** válasza:
38%
Komolyan,és nem bántás, de tényleg még mindig ezen rugózol,hogy nem mehetsz haza?Nem azon kellene aggódnod inkább,hogy miért nem hízik a babád?
dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
16%
Én megértelek, tudom milyen bent számolni a napokat, közben biztos minden személyzet azt mondja nem érti miért nem mehettek, ez így szokott lenni. De van abban igazság, hogy ha baj van, hova viszed. Vissza a szülészetre nem lehet. Van nálatok gyerekkorhaz? Nézz utána. Mi 3 napot voltunk otthon, utána mehettünk a gyerekkorhazba. De Budapesten lakunk, itt legalább van. Ha nálatok 100 km-re van mit csinálsz? Nem jó állapotú csecsemő, könnyen visszakerülhet.
dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!