Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hirdetésekben (gyerekruha) ez...

Hirdetésekben (gyerekruha) ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szoktam venni használtan gyerekruhát nagyobb csomagban, emiatt gyakran nézem a hirdetéseket. Sokszor ezt írják, hogy "csak öblítve volt". Ez mit jelent?


Berakta a mosógépbe öblítő programra? Vagy egy lavórba öblítős vízbe, hogy illatos legyen?

Én sosem szoktam öblíteni (vagy kimosom vásárlás után vagy nem) úgyhogy el nem tudom képzelni ez mit takar pontosan, és hogy mire jó.



jan. 31. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt jelenti, hogy egyszer kimosta/öblítette, de végül nem hordta a gyerek
jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt érteném, ha azt írná, hogy kimosta. De nagyon sokan azt írják, hogy CSAK ÖBLÍTVE VOLT.

Nekem is ez nem világos így.

jan. 31. 23:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak frissítőprogramban volt (Refresh), ami kb 15 perces öblítős gyorsmosás, hogy ne legyen vegyszerszagú a ruha.
jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami a lényeg: azt hangsúlyozza a hirdetésben, hogy egyszer sem volt a gyerekén.
jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kioblitette , ergo kimosta, de nem hordta a gyerek ( amit persze sosem tudsz meg, mert nem latszik rajta par hordta ).
febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azt érteném, ha azt írná, hogy kimosta. De nagyon sokan azt írják, hogy CSAK ÖBLÍTVE VOLT."


Azért, mert ha azt írna, hogy mosva volt, akkor abban az is benne lehet, hogy koszos lett és azért kellett mosni. A csak öblítve volt arra utal, hogy semmi baja. Én pl. minden új ruhát 9 perces programon kimosok, mielőtt elmezdjük hordani.

febr. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert mosni a koszosat kell, normál programon, az újat pedig a legrövidebb legkímélőbb mosási programra dobja be az ember, ami gyakorlatilag csak lögyböl és öblít.
febr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én pl szoktam az öblítő programot használni, ha új ruhákat veszek vagy a szekrényben "sokat" állt. Nem koszos, csak átkell frissíteni és a port ami esetleg rátapadt leszedi. Vagy a legrövidebb programon mosom, ami koszos ruháknál nem jó, mert csak 30fokos vízben átforgatja kicsit. Arra elég, hogy frissítsen rajta.
febr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Mi nem érthető ezen.

Új ruhát csak kioblitette oblitos vízzel..Hogy ezt mosógépben csinálja vagy lavórban kézzel az már mindegy.

Nem egy atomfizika ez.

febr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert baromság. Ha 5 éve áll a szekrényben, inkább kimosom. Sok értelme nincs,csak gondolom spórolnak. De tényleg hülyeség ezen agyalni kérdező,hagyd rá, úgy is kimosod egyértelműen,ha megveszed.
febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!