Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hirdetésekben (gyerekruha) ez...

Hirdetésekben (gyerekruha) ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szoktam venni használtan gyerekruhát nagyobb csomagban, emiatt gyakran nézem a hirdetéseket. Sokszor ezt írják, hogy "csak öblítve volt". Ez mit jelent?


Berakta a mosógépbe öblítő programra? Vagy egy lavórba öblítős vízbe, hogy illatos legyen?

Én sosem szoktam öblíteni (vagy kimosom vásárlás után vagy nem) úgyhogy el nem tudom képzelni ez mit takar pontosan, és hogy mire jó.



jan. 31. 22:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is azt jelenti, amit írsz, hogy öblítette. Más kérdés, hogy én se adnék a gyerekre (magamra sem) olyan új cuccot, amit nem mostam, csak öblítettem. Franc se tudja, milyen vegyszerkoktéllal kezelik távol-keleten, meg aztán mire onnan ideér… nemcsak a szaga számít, hanem az is, ami benne van. Nekünk pl.direkt ajánlotta a védőnő, hogy használt ruhákkal kezdjünk, amiből már kimosták a vegyszereket, mert bőrön át sokkal több kemikáliát felvesznek a babák.
febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!