Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pelenkát adjak rá...

Milyen pelenkát adjak rá éjszakára?

Figyelt kérdés

Kislányom lassan egy éves,mindig a DM sjata márkás babylove pelusat használtuk. A problémám,hogy egyszerűen nem bírja ki nemhogy az éjszakát,de van,hogy három órát sem éjjel. Nappal gyakrabban cseréltem,de éjszaka szinte mindig pisis lesz a ruhája. Hét nyolc között fektettem,éjfél körül ébred először,és ilyenkor általában már pisis,de ha nem,akkor is egy hajszál híján. Majd három négy körül megint kel,ilyenkor megint pelusozni kell,van,hogy olynekor is átázott mar. Ez a sok pelusozas se neki,se nekem nem jó,nem beszélve az állandó balesetekről. Régebben bevált,ha nagyobbat adok rá,de most már az sem,pár hete,hónapja katasztrófa. Nem tudom,van e olyan pelus,ami kibírja az éjszakát,vagy legalább elég egyszer cserélni,és nincs baleset? 11 hónapos,9,5 kg,jelenleg hatos babylove pelusat használunk.

Mit ajánlatok?



febr. 1. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk eddig a huggies, bella happy bugyipelus, pampers premium care bugyipelus es a libero touch jol birja, ezeket szoktam venni, mikor melyikhez van kedvem 😅

De kiemelnem, ha fel is kel, o mar ejszaka nem eszik. Az sokat szamit, pisi szempontjabol,nem tudom nalatok hogy van, de amig 2-3 orankent kelt szopizni, mindennel atazott, csak azota birjak ezek a pelusok, amiota nagyjabol alszik vagy max a cumi miatt kel fel.


De az a baj, hogy minden baba mas, most lehet, hiaba irtam le ezeket, nem lesz jo nektek, de muszaj probalgatni. 😅

febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fiamnál is próbáltunk éjszakára többfélét, több méretet. Nekünk a Pampers Night jött be. Azóta 1-2x volt baleset, előtte elég sokszor.
febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Libero
febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még sokkal kisebb a babám, de nagyon sok pelust próbáltunk és a pampers prémium care bírja a legjobban. Más pelenkák ha elöl tele vannak elkezdenek átázni, ez viszont valahogy elvezeti a pisit a pelenka hátsó részére is, így sokkal többet bír. Este 8-tól hajnali 5-ig simán bírja.
febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akik premium caret használnak,azoktól kérdezem, a pants jobb,vagy a hagyományos tépőzáras?
febr. 1. 13:08
 6/13 anonim ***** válasza:

Pampers Night Pants

Huggies Elite Soft Night


Mindketto kifejezetten ejjelre van, eddig 99%-ban birtak az ejjelt (kivetel mikor betegen rengeteg vizet ivott)

febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a libero touch nadrág és bugyipelenka bírja ki az éjszakát. Más nem. Kezdetben a dm-es pelust haaználtuk, de a 3 méretnél váltottam, mert nem bírt annyi pisit folyton pisis volt a gyerek. Plusz sokkal jobban megdagadt mint a többi pelus. Próbáltam más márkákat is, de éjszakára nem bírta más.
febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, mi csak azert hasznalunk pantset, mert mar kesz harc bepelenkazni, egyszerubb ezt raadni.

Egyebkent a sima is birja.

febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as. Dettó :D a bugyipelust egy fokkal könnyebb ráadni. Bár ez is harc 7 voltam
febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is igy jartunk a DM Babylove pelussal, igy nappalra hasznaljuk. Ejszakara Lupilu es Pampers Premium Care.
febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!