Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pelenkát adjak rá...

Milyen pelenkát adjak rá éjszakára?

Figyelt kérdés

Kislányom lassan egy éves,mindig a DM sjata márkás babylove pelusat használtuk. A problémám,hogy egyszerűen nem bírja ki nemhogy az éjszakát,de van,hogy három órát sem éjjel. Nappal gyakrabban cseréltem,de éjszaka szinte mindig pisis lesz a ruhája. Hét nyolc között fektettem,éjfél körül ébred először,és ilyenkor általában már pisis,de ha nem,akkor is egy hajszál híján. Majd három négy körül megint kel,ilyenkor megint pelusozni kell,van,hogy olynekor is átázott mar. Ez a sok pelusozas se neki,se nekem nem jó,nem beszélve az állandó balesetekről. Régebben bevált,ha nagyobbat adok rá,de most már az sem,pár hete,hónapja katasztrófa. Nem tudom,van e olyan pelus,ami kibírja az éjszakát,vagy legalább elég egyszer cserélni,és nincs baleset? 11 hónapos,9,5 kg,jelenleg hatos babylove pelusat használunk.

Mit ajánlatok?



febr. 1. 09:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pampers night leszerepelt. Csupa pisi volt minden is,négy órával csere után. Ugyanúgy mint a dmesnel..pedig több mint duplája árban.
febr. 3. 17:44
 12/13 anonim ***** válasza:

8,5 kg a kislányom.. Mi nappal 4es active babyt használunk... Éjszakára 4es premium caret... Kibírja. De lassan éjjelre már 5ös fog kelleni...

Az elejétől átaludta az éjszakát akkoriban ha nappalra 2est használtunk éjjelre már 3mast adtam rá.. Szépen kibírt 12 órát. Az active baby és a prémium care is 😊

febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja és igen a pampers night nálunk még nappal sem bírja 🤣
febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!