Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a babája barna hajjal...

Akinek a babája barna hajjal született, de végül szőke lett mikorra szőkült ki?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam, majdnemhogy fekete, hosszú hajjal született. Nem hullott ki neki, viszont most úgylátom ahogy nő a töve szőke. Lehetséges, hogy még kiszőkül? (apja szőke)

febr. 5. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém koromfekete hajjal született, most másfél éves, még mindig hónapról hónapra szőkül. Lehet látni a haján. A vége középbarna, a töve sötétszőke. Nálunk én vagyok ilyen, télen sötétszőke, nyáron világos.
febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányom hosszú fekete hajjal született. Kb 2 éves korára lett világos barna, majdnem szőke. De nem úgy, hogy gondolt egyet és a tövénél láthatóan elkezdett szőkülni, hanem tök apránként, fokozatosan. Szinte észrevétlenül.
febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, kb fél évesen kezdtem észrevenni, hogy világosodik.
febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fiamnak születéskor sötétbarna haja volt, és fokozatosan világosodott. Most két éves múlt, már az új haja is inkább szőke, mint barna, de sötétszőke. Nem tudom, fog e még változni.
febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nálunk nem szőke, hanem feketéből világos-középbarna lett, de úgy vettem észre, hogy a nagy hajváltásával jöttek az új hajszálak. Olyan 7 hónapos kora körül szinte megkopaszodott az addig nagy fekete hajú kislányom (gondolom minden újszülöttkori haja kihullott), és utána kezdett el nőni neki a vékonyabb, világosabb szálú.
febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

A fiam sötétbarnának született:

[link]


Sosem volt kopasz,nem is hullott ki nagyobb mennyiségű haja, mégis folyamatosan világosodott.

15 hónaposan már ilyen volt:

[link]

Szerintem ez a max. világossága, ezután már inkább sötétedni fog, de ki tudja :)

febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
#6 Nagyon kis cuki. :)
febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 Az igen :D

Akkor lehet lesz még az én fiukám is szőke :)

febr. 5. 15:39
 9/12 anonim ***** válasza:
En fekete hajjal szulettem, kepek alapjan kb egy-masfel eves lehettem, amikor kiszokult a hajam. Szep, aranyszoke hajjal mentem ovodaba is, aztan ovoda vegere kozepszoke lettem, kesobb tovabb sotetedtem, sotetszokere. Az maradt a vegso hajszinem.
febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 eves es mar szoke a haja.
febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!