Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a babája barna hajjal...

Akinek a babája barna hajjal született, de végül szőke lett mikorra szőkült ki?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam, majdnemhogy fekete, hosszú hajjal született. Nem hullott ki neki, viszont most úgylátom ahogy nő a töve szőke. Lehetséges, hogy még kiszőkül? (apja szőke)

febr. 5. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is sötét hajjal született. Olyan fél éves kora körül kezdett neki világosodni. Most 20 hónapos, nem az a tejföl szőke, de nagyon világos haja van.
febr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es, ezt olyan volt olvasni, mintha én írtam volna. :D


Ugyanez vagyok én is, igaz, én inkább sötétbarna hajjal születtem, aztán 1-2 éves koromtól kb. 8 éves koromig tejfölszőkés hajam volt, utána sajnos barnult úgyhogy most én is sötétszőke vagyok. :)

febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!