Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek annyira...

Van itt olyan, akinek annyira rossz alvó volt sokáig a gyereke, ő maga pedig annyira kipurcant az alváshiánytól,hogy ezért nem vállalt még egy gyereket?

Figyelt kérdés

márc. 22. 09:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%

3 éves koráig aludt minden éjjel.

9 éves koráig pavor alvó majd utána még 1 évig önveszélyes alvajáró volt de ez miatt eszembe sem jutott lemondani a gyerekvállalásról

márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem többen vannak így, mint hinnénk.

Én világéletemben 2 gyereket akartam, de ha évekig rossz alvó lett volna a nagy, akkor lehet hogy meggondolom a testvér-dolgot. Nem bírom a kialvatlanságot, nem funkcionálok úgy. Szerencsére nagyon jó alvó volt, sőt a tesója is, mákunk volt velük. Most (8 és 4 évesek) is alszanak minden éjjel, mint a bunda.

márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Igen, én. Vagyis most várom a harmadikat, a második gyerek 6 éves lesz. Négy éves koráig nem aludtam. Az első 1 évben olyan fáradt voltam, hogy hallucináltam rendszeresen. Utána jobb lett, de akkor is kelt 4-5 alkalommal éjszakánként. Szerettünk volna hamarabb harmadik gyerkőcöt, de egyetértettünk abban, hogy ezt így nem lehet bírni amíg nem alszik éjjel normálisan.
márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#1 és mennyi lett végül,mekkora korkülönbségekkel?
márc. 22. 10:20
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Tesómék második gyereke nagyon rossz alvó. Azt mondja tesóm, hogy ha ő születik elsőnek, nem lett volna második. Van, hogy azért kell táppénzre mennie, mert napokon át ébren van a kicsivel és esik össze a fáradtságtól.
márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

5,5 év a korkülönbség közöttük.

Én nem akartam hogy legyen egy kicsi meg egy pici mert ismerem magam és tuti ki kiborultam volna pedig buddha gyerek mindkettő, semmi baj nem volt sosem velük.

Értsd eszik-alszik babák voltak, nem volt sosem has vagy fogfájás illetve a dackorszakról is csak hírből tudunk.

A nagyobb korkülönbség ellenére iszonyat jó tesók.

márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg még egy ilyen választ is le tudtok pontozni???? Mennyire nyomorult az életetek de komolyan???

Vicc ami itt megy. Azért kíváncsi lennék egy ilyen válaszba mi az ami nem tetszik???

#1

márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Anyám. 16 hónapos koromig nem aludtam. Eleve utál(t) azért, mert lánynak születtem és a mamámra (anyósára) hasonlítok, akivel egy fedél alatt élt, ráadásul nem is aludtam majdnem másfél évig, hát neki ez sok volt. Apám szeretett volna még kettőt, de anyám kijelentette, hogy semmiképp.

Nekem a nagyfiam 13 hónapig, a középső 3 éves koráig, a kicsi közel 2 éves koráig nem aludta át az éjszakát.

márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom is rossz alvó volt, hét évvel később vállaltunk második gyereket.
márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#7.

Nem tudom te vagy e a hatos válaszoló is? Csak mert megkérdeztwm,hány gyerek lett végül,és mekkora a korkülönbség.


Egyébként szerintem emiatt lettél lepontozva:

"ez miatt eszembe sem jutott lemondani a gyerekvállalásról"

Lehet,nem ennek szántad,de ez bizony egy gombnyomogatos válasz,és degradalja,aki meg pont emiatt mond le arról. Ítélkező és minősítő válasz,ha tetszik,ha nem. Lehet,nem ennek szántad,de bizony ilyen olvasata van. Különösen egy kimerült,fáradt anyuka szemében. Ismét,ha nem ennek szántad,akkor is így jön át,ez az olvasata.

márc. 22. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!