Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisfiam 3 éves. Ki veszik a...

A kisfiam 3 éves. Ki veszik a manduláját nem sokára, de nem engedik meg, hogy bent maradjak vele éjjel. Hogyan vegyem rá az ott dolgozókat, hogy ott maradhassak? Én egy kis hokedlin elülök az ágya mellett éjjel, csak engedjék meg.

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy este megfürdethetem, meg letehetem aludni, de utána nyomás haza, és csak reggel mehetek be.

ez azért nem tetszik nekem, mert szegénynek így is fájni fog, meg ott senki nem lesz, aki megnyugtatná éjjel, ha fölriad. Ráadásu, ha véletlen bepisilne, senki nem fog éjjel foglakozni vele, esetleg nem is hallják, ha szól, hogy baj van. Ha eggyáltalán mer majd szólni ismeretlen hekyen, ismeretlen embereknek.

Mit tegyek?


2011. jan. 19. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

a betegjogi képviselővel fenyegess, ugyanis jogod van bent maradni mellette, max azt mondhatják, hogy ez neked x ezer ft-ba kerül/éjszaka

de jogod van a kicsivel bent lenni végig!

2011. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van vele maradni! Ha a kórháznak ehhez nincsenek meg a feltétele( külön ágy vagy külön szoba), akkor, ha te vállalod, hogy akár egy széken is, de ott maradsz, nem küldhetnek el. [link]

[link]

2011. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel jogod van hozzá, igy én nem foglalkoznék vele, kinyomtatnám a törvényt, aztán azzal ott üldögélnék a gyerek ágya mellett. Próbáljanak elzavarni!!!
2011. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagynám magára. Még a 6 éves lányomnál is felajánlották, hogy mellette maradhatok éjszakára.
2011. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el jogod van ott maradni a kiskorú gyermekeddel, csak ágyat nem kötelesek adni. Én a 3 éves lányom mellett 4 éjszakát műanyag SZÉKBEN TÖLTÖTTEM, DE NEM ÉRDEKELT NEM HAGYTAM VOLNA MAGÁRA.
2011. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kisnita ***** válasza:
Jogod van ott maradni én is ott maradtam a kisfiam mellett mikor kórházban voltunk. Naponta ezer Ft-ba kerül és csak anyuka maradhat ott. Viszont azt nem tudom, hogy az intenzíven ott lehet e maradni, mert az unokahúgomnak most vették ki a vakbelét, műtét után az intenzívre került és oda nem engedték be az anyukáját éjjelre. Látogatási időben lehetett csak ott egy valaki, de csak a szülők közül.
2011. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 7 hónapos volt a fiam, amikor koponyaműteni kellett.

Az Amerikai úti Idegsebészeten megmondták, hogy nem érdekli őket, hogy mihez van jogom, telt ház van, beadom a gyereket és naponta 2x fél órát lehet látogatni 10 napon át.

Ennyit a jogokról

Nem baj, leutaztunk Debrecenbe, kifizettük a napi 10 e ft-ot, amennyibe került a vip szoba és éjjel-nappal a fiammal lehettem, még az intenzív osztályon is. Szoptathattam is, amikor akartam.

Műtét előtt az embernek nemigen van kedve vitázni, pereskedni, idegeskedni a barmok miatt. Mi legalábbis az utazást választottuk Debrecenbe Budapestről.

2011. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!