Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kezdem gyülölni a saját...

Kezdem gyülölni a saját gyerekemet. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már ránézek és a gyomrom a torkomban van az idegtöl. És mindezt egy idióta nö miatt, aki történetesen a férjem anyja. Most láthatási joggal fenyegetözik. Nem tudom hogyan vétózhatom meg, ezt. Nem akarom, hogy bármi köze legyen hozzá. Mindenféle k*rvának elhordott engem és a gyereket is 6 hónapig lesz*rta. Az értelmi színvonala egyenlö a mínusz százzal. Állandóak a káromkodások, 1 mondatot nem tud b+ nélkül elmondani. A lakása mint egy cigányputri, omladoznak a falak, büz van, söt még fürdöszoba sincs, mosakodni sem mosakszik. Ezen kívül irtó borzalmas természete van.

Nem tudom mi ez az érzés, hasonlít a gyülölethez, ránézek a gyerekre és felfordul a gyomrom, nem bírom semmivel elterelni a figyelmem. Lassan ott tartok, hogy idegösszeomlást kapok, vagy odaadom a gyereket, vigye el innen és soha többet ne halljak egyikröl sem...

Segítsetek ezt már nem bírom!!


2011. ápr. 17. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérjél orvosi segítséget, de gyorsan.
2011. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, hogy miért a gyerekedre vetíted ki a gyűlöleted? Valszeg pszichiátriai eset vagy. Keress fel sürgősen egy orvost, mielőtt kárt teszel a gyerekben.
2011. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hú te igen oda vagy már ha ennyire kivagy. én a helyedbe ha ennyire rosszul érzem magamat és nem bírod akkor menj el a korházba, mielött valamit teszel a gyerekkel.


Komolyan ezt nem sértésnek vagy rosszindulatból írtam. Ha a gyerek iránt is már utálatot érzel, akkor az idegösszeroppanás határán állsz.


Talán azért érzel így a gyerek iránt mert ö a vita oka. De nem értem miért baj ha látni akarja. Elvinni nem viheti még láthatási joggal sem (csak ha megengeded), de engedd hogy játszótéren, parkban találkozzatok. Mi van a férjeddel? Ö mit mond? Nem segít?


Ha teheted passzold le a gyereket most valakinek, ha más nincs akár a szomszédnak is, és kapcsolj ki. Helyezd biztonságba a gyereket, anyádnál vagy ha a férjed otthon van nála és menj el otthonról, ha kell egy éjszakára is.

2011. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez nem normális, ezért írtam ki. Azt hittem csak nála találkozhatnak. Mert én oda be nem teszem a lábam, a gyereket sem engedem természetesen. És csak akkor ha én is ott vagyok, nem hagyom hogy a mocskos száját utánozza a gyerek.

Ma már kaptam egy idegösszeomlást... férjem sem bírja az anyját, igazat ad nekem, csak azt mondta, hogy a törvény ellen ö sem tud mit csinálni. Most neki köszönhetem, hogy semmi baj nem történt.

Kedves harmadik válaszoló!

Rengeteget segítettél, így már nem vagyok olyan feszült, hogy máshol is találkozhatnak. Ettöl függetlenül elkéne a szakemberi segítség.:(

2011. ápr. 17. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj szakértőtől segítséget. Először is pszichológiait, utána meg jogit. Nem hiszem, hogy egy ilyen ember ellen nem lehet láthatási tilalmat kérni...
2011. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyerek?És miért a gyereket utálod?Az anyósad gyülöld,utáld ezerrel de soha ne a gyereket!De egy pszihologust nagyon-nagyon sürgősen keress fel és eszedbe ne jusson a gyereken kiadni bármilyen dühödet sőt add inkább szerencsétlent oda valakinek egy kis időre hogy lenyugodjanak a kedélyeid!Ja most látom hogy még csak fenyegetőzik a láthatási joggal!Na akkor mikor mentek legközelebb diktafonnal vagy telefonnal szépen vedd fel fel amiket mond meg csinálj pár képet is a lakásról gondolom ez segítene!
2011. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel a legközelebbi gyermekjóléti vagy családsegítő szolgálatot,. ott mondd el a problémádat. Szakképzett emberek vannak ott, elmondják a jogi oldalát (milyen lehetőségeid vannak, illetve az anyósnak is), a láthatást, ha elkerülhetetlen, náluk is meg lehet ejteni. Pszichológusuk is van, aki segíthet neked! Sok sikert!
2011. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!