Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kunert Vip babakocsi kérdés?

Kunert Vip babakocsi kérdés?

Figyelt kérdés

Rendelt már tőlük valaki (?): [link]


Mi a véleményetek a cégről?

Milyen hamar hozták ki? Házhoz szállítás valóban ingyenes?

Az ár annyi, amennyit a honlapon meghirdetnek?

A dobozban minden benne van? Pl. tartozékok, kiegészítők

Ha volt valami gond (ár, kimaradt tartozék vagy kiegészítő), akkor a reklamációt elfogadták?


Köszi a segítséget :]]]


2011. jún. 9. 14:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hasonló véleménnyel vagyok, mint az 1. hozzászóló!

Nagy batár, dög nehéz, és irányíthatatlan. A miénk erősen balra, az ismerősömé jobbra húz. a tolókart átfordítva nem hogy nehezen, hanem egyáltalán nem lehet irányítani a kocsit! A kerék után már szaladni kellett.

A Suzukinkba még kerék nélkül sem fér be!


Mi a tikotiko-tól rendeltük, és NEM ajánlom őket!!!!!!!!!

A babakocsi postán jött, de nem dobozban, hanem folpackkal betekerve. :-))

Semmi papír, jótállás!

A barátnőmék személyesen vették meg a kocsit, tehát nem neten rendelték. Nekik is millió bajuk volt vele, (az előző dolgok, amiket írtam). Mivel jótállásos volt, visszavitték. Hónapokat szenvedtek, vitatkoztak velük. Nagyon bunkó módon álltak az egészhez!!!!!

Először alkatrész cseréltek, meg még mit tudom én, hogy mennyi dolgot, de a kocsi ezek után is ugyanolyan szar volt!

Szóval, ha jót akarsz magadnak:

Ne ilysen kocsit vegyél!!!! Eleve a lengyel gyártmányokat felejtsd el!!

Vagy ha mindenképp ilyet szeretnél, akkor ne tőlük rendeld!!! Nagy szenvedéstől, kínlódástól és bosszúságtól óvod meg magad!

2011. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ma beszéltem onnan egy hölggyel telefonon. Nem volt valami készséges, plusz közölte, hogy sok gond van velük (mármint ezzel a babakocsival). Így ajánlott egy Tomas nevezetű babakocsit (?!), ami árban is ugyan olyan, de a honlapukon ez fent sincs. Kérdeztem, hogy mikor rakják fel, hogy megtudjam esetleg nézni?! Azt mondta, hogy fogalma sincs, de színben fazonban megfelel a Kunert Vip-hez.

Lassan kezdek róla lemondani ... :/

Most néztem egy másikat : Raf Pol King


Most már végképp nem tudom, hogy milyen legyen :DD

2011. jún. 10. 14:55
 13/19 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá anyagilag? Úgy könnyebb lenne segíteni, ajánlani másfajta kocsit. Én nem vennék Raf Pol-t sem, az is lengyel.
2011. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is Kunert Vip babakocsink van, most szeretném eladni, mert már nincs rá szükségünk (ha érdekel küldök róla képet). Nekem nem volt vele bajom, könnyen lehet közlekedni vele, jól elfért benne a babám, a mózes is jó nagy, a bevásárlókosár is, szóval nekem nem volt vele bajom. Mi szerettük nagyon!

A Ralf Pol King ugyanez, a kerekei különböznek csak.

Ja, és mi is innen rendeltük, de nem volt panaszunk a boltra!

2011. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

40-50-et szánok rá a babakocsira.


Kedves utolsó!

Köszi szépen az ajánlatot, de nem szeretnék használtat venni! :)

2011. jún. 11. 08:11
 16/19 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Én azért a helyedben átgondolnám a bolygó kerék témát.

Az elején lehet, hogy nem fontos, (nem zavar), hogy nem bolygó a kerék, de később szerintem az a jó! Mikor már ülni tud a baba, és a sport részt használod, sokkal kényelmesebb egy bolygókerekes b.kocsival közlekedni!

De Te tudod...

Ha viszont mindenképp a nagyobb, fix kerekes babakocsiknál maradsz, akkor én ajánlom neked a Brendon oldalát, pl. a Retrus vagy Touragoo típust. Nézd meg, hátha megtetszik valamelyik!

2011. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

bolygó kerékkel még mindig az a gond, hogy nálunk a talaj minősége miatt belehalnék, mire 5 méteren eltolnám a babakocsit gyerekkel együtt.

Ahhoz sík terület kell. Na, nálunk ilyen nincs.

2011. jún. 11. 12:55
 18/19 anonim válasza:
Ettől a cégtől senki ne rendeljen aki csak teheti!Én rendeltem se babakocsi se pénz! Eltüntek megszünt a honlap! Nagynehezen találtam egy telószámot és tagadnak mindent persze!!Mindenhol hirdetnek azóta apród.hu, tesz-vesz, vatera, senki ne utaljon nekik előre csak ha fogja kezében a csomagot nehogy úgy járjon mint én!!
2012. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Húú, ez nem semmi! Nekem is gyanús volt már akkor, mikor elmentünk szétnézni. (2 éve) Szerencsére mi megkaptuk a babakocsit - igaz nem futárral, ahogy mondták, hanem postán, folpackba csomagolva. De semmi más nem volt hozzá. Se számla, semmi. Így a szar kocsival el sem indultam sehova reklamálni...

Az biztos, hogy nagyon szemét banda, ismerősöm megjárta velük...

2012. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!