Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden kisbabás/kisgyerekes...

Minden kisbabás/kisgyerekes anyuka -aki még otthon van a kicsivel- fölkel hajnalban, amikor a férje dolgozni megy? Kell készíteni, indítani? Utána tudsz még aludni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Felkelek,mert nem tudok zajban,motoszkálásban aludni,és mert a 2 éves lányom is kb akkro kel.

Készíteni nem kell.

Fürdik,felöltözik és elmegy.

Kávét éppen az fő akinek több ereje van hozzá.

Annyit kell készíteni,hoyg ő öltönyben/ingben jár,tehát heti 1x ki kell vasalni nekei egy csomó inget,és így akkro van minden reggelre.

Ebédet bent eszik a büfében,van főtt étel,és olcsón és van kajajegye.

Amikor annyit főzök hogy el tud vagy el akar vinni belőle akkor vagy berakja magának vagy megkér engem ha siet és beteszm én neki.


Régebben volt hogy nem keltem ki az ágyból,amikro elment,mert a lányom később kelt és akkor még kicsit tudtam pihenni,olvasni,de ez mostanában már nem lehetséges,mert a kisassz9ony is koránkelő lett.

2011. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 nittababy ***** válasza:
75%
én sem kellek föl és nem készitek semmit ö elkészitti magának 7kor megy el akkor kislányom is felébred megetettem kicsit internetezek kb kilencig mert akkor alszik visza és még kicsit én lepihizek vele!!mondjuk párom jönn délbe kajálni akkor kiszolgálom meg általábban este is!!
2011. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, de örülök, hogy ennyi nemleges válasz érkezett! :)

Akkor kinyomtatom és ezt fogom lobogtatni a páromnak, amikor azzal jön, hogy én milyen lusta dög vagyok, hogy nem vagyok képes kaját csomagolni neki reggelente.

Régebben felkeltem vele együtt, de én ébredés után csak kóválygok és teljesen használhatatlan vagyok vagy fél órán keresztül, ő meg mindig csesztetett, hogy segítsek neki, így most már inkább csak akkor mászok ki az ágyból, amikor elmegy. Viszont így nem kapok búcsúpuszit :(((

Szép kis kapcsolat...

2011. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
82%
Én is örülök, hogy kevesen kelnek fel :))) Anyósom szomszédasszonya teljesen le volt döbbenve, hogy nem kelek fel s.gget nyalni. Mondanom sem kell, egyikőjük sem volt emberszámba véve....
2011. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Én leszek az ellenpélda, bár nem kell korán kelnünk. 7-kor ébresztő, férjem 8-kor dolgozik.

Elkészítem a reggelit, kiteszem a ruháját.

Persze megtalálná a ruhákat ő maga is, de egész egyszerűen szeretem "készíteni".

Biztosan nem így tennék, ha hajnalban indulna, de így nem teher. A ruháját mindig is imádtam rendezni. Hát, én ilyen vagyok. :)

2011. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
80%
Én korábban kelek mint ő, de nem azért, hogy útnak indítsam, hanem mert ilyenkor járok futni. Elmúlt 30 éves, nem vagyok az anyja, hogy én indítsam útnak, van benne ennyi önállóság. Nagyot csalódnék benne, ha ilyet elvárna tőlem.
2011. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kelek fel, még csak az kéne... Amúgy is koránkelő típus, van hogy korábban is felébred, mint kéne, de szép csendben eltevékenykedik, pl. kirámolja a mosogatógépet, kávét főz stb. Reggelizni nem szokott, csak kávézik, kaját nem szokott vinni, mert hazajár ebédelni.
2011. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Párom kb. 7 körül kel. Picit még fekszem az ágyban miután ő kiment készülődni,de aztán én is kimegyek és csinálok neki reggelit amit elvisz. Az ebédjét általában este bekészítem a hűtőbe,tehát azzal reggel már nincs gond.

Ha nem kelek fel,akkor megcsinálja magának a reggelijét,nem esik pánikba.. :)

Kislányunk 2 éves és most várjuk a kistesót,aki holnap lesz 14 hetes.

Ja..utána már nem fekszem vissza,mert a kislányom is kel,meg nem is tudnék már olyankor aludni..

2011. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
En nem kelek fel de sajnos mindig megebredek amikor szol mellette az ebresztoje (6:10-kor). Olyan tipus vagyok, hogy nem birok visszaaludni. Hevereszek az agyon es mielott elindul munkaba 6:45-kor mar en is fent vagyok. De nem baj mert nyugodtan elmegyek zuhanyozni, testapolozok, kisminkelem magam, feloltozok, elkeszitem a reggelit magamnak meg a kisfiamnak es leulok olvasok es kavezgatok egy kicsit nyugalomban, neha netezek. :) 8:30 es 9:00 kozott ebred a kisfiam es egyut leulunk reggelizni, aztan feloltozes es irany a jatszoter vagy ha esik akkor megyunk baratnozni, zart helyre tekeregni. :) Nekem nagyon jo ez a par ora reggel ami csak az enyem. En szeretem, hogy nyugodtan indul a napom. :)
2011. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

7-kor kel a férjem, és felkelek vele, csinálok neki kávét, magamnak is, együtt kávézunk, beszélgetünk, 7:45-kor indul dolgozni.

Két gyerek van, bár ők is 7 körül kelnek, de tőlük függetlenül is útjára engedném a férjemet.

Akkor is felkelnék hozzá, ha korábban kelne, mert nem bírnám ki, hogy ne lássam reggel meg utána egész nap.

2011. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!