Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden kisbabás/kisgyerekes...

Minden kisbabás/kisgyerekes anyuka -aki még otthon van a kicsivel- fölkel hajnalban, amikor a férje dolgozni megy? Kell készíteni, indítani? Utána tudsz még aludni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

kedevs utolsó:

ha ha mondjuk 3-4 körül kelne, agy kiscitkésőbb pl

5-kor,a akkor is felkelnél?

2011. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom, olyan még nem volt.

Azért ez a 7 órás kelés elég baráti.


Nem is nézek le senkit, aki alszik, miközben elmegy a férje hajnalban. Inkább sajnálom őket, hogy nem látják reggel a férjüket :(

2011. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Neeem,nagy fiú már a férjem(38 éves).Ő 6 előtt kel,kapunk puszit,és 7 előtt indul.Szerencsére a hálszobák az emeleten vannak,így nyugodtan készülődhet lent,senkit nem zavar.
2011. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
A 15.16-oes vagyok.Még annyit,hogy gyerekekora óta vaníliás karikát eszik reggelire,így nem kell semmit készíneni Neki.A utomata kávégépünk van(én nem is iszom),csak be kell kapcsolnia.Mivel a maga ura(vállalkozó)akkor és ott ebédel,ahol csak szeretne.Kétnaponta főzök,így vacsorára házi főtt ételt eszik.
2011. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 ava87 ***** válasza:

Most pont itthon vagyok, de mi egyszerre szoktunk kelni. Vagyis nem egészen egyszerre, a férjem fél órával korábban kel, mint mi a gyerekkel, de nálunk nem igazán lehet sokáig aludni. De el tud indulni egyedül is, az én segítségem nélkül is :) Egy időben próbálkoztunk azzal, hogy mivel úgyis közel egy időben kelünk fel (ezt most a nyárra értem, mert amúgy rohanásos nekem általában a reggel), akkor reggelizzünk már együtt, de ez nagyon nem jött be, mert én 10 előtt nem igazán vagyok éhes, úgyhogy csak a férjem reggelizik normálisan, meg a csemete. De azt ők, férfiak intézik maguknak :)


Ha hajnalban kelne, és felébresztene, vagy elvárná, hogy felkeljek, szerintem elég morcos lennék, mert én, ha egyszer már kitettem a lábam az ágyból, nem tudok visszaaludni, viszont egész nap használhatatlan vagyok.

2011. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
77%
Azért örülök, hogy nem a szolgalélek-mártír feleségek vannak többségben:-))
2011. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Én előbb fent vagyok mint ő:)

2törpe kelt, bár a fiunk már ő nyúzza.

Este viszont én már alszom sokszor, ha hazajön, és csak reggel látom.

2011. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Felébredek,és kimegyek a wc-re,és mivel nagyon álmos vagyok,vissza fekszem,és pár percre bealszom,amikor jön köszönni,felébredek,utána még alszom reggel 6-ig (nem mindig megy azonnal a vissza alvás)

Meg van nekem a saját dolgom,bent és kint is. De hogy lássa,hogy szeretem, előtte való nap elkészítem a kajáját: 2 kisgyermek (2 és 4 éves lányok) 36 hetes terhes anyukája ként nem fogok hajnali 4 -kor felkelni,kaját csinálni (nem 2 szendviccsel indul el!-8 szenyó + főtt kaja,ami szintén előtte való nap kerül a kajás dobozba,rajta az evőeszköz szépen szalvétában) és még el is pakolni Neki. 30 éves,ennyit reggel Ő is meg tud tenni! Rengeteget dolgozik,ezért csak azt várom el tőle,hogy a kajáját,inni valót reggel maga pakolja el.

2011. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kelek. 3-4 között kel a férjem, bele is pusztulnék kicsit, ha fel kellene kelnem. Nem kell neki semmit készítenem, ruháit előző nap elrakja (szakács), ennivalót nem rakok (mert szakács)... nagyfiú már.


Viszont a fiam is általában ilyenkor ébreszt, mert szomjas. Néha gyorsan visszaalszom, néha nagyon nem. :(

2011. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
nem kelek, mi a kicsivel 8 körül ébredünk, a férjem 6-kor kel és reggel mikor indul még leszalad nekünk reggelire péksüteményért - úgyhogy gyakorlatilag ő készít nekünk :P
2011. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!