Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden kisbabás/kisgyerekes...

Minden kisbabás/kisgyerekes anyuka -aki még otthon van a kicsivel- fölkel hajnalban, amikor a férje dolgozni megy? Kell készíteni, indítani? Utána tudsz még aludni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
59%

önálló felnőtt ember egy kv-t csak megtudd inni egyedül :-)))

sőt még ha kell készíteni is tudd

és különben is hajnali 1/2 5 kor nem kelek fel ezért az más ha felébredek de direkt nem kelek ezért fel

2011. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Kérdező nálatok hogy indul a nap???

Én sem készítem a férjem 28 évesen csak el tud indulni reggel!!!

Kaját este tesz magának ,reggel puszi és indulás melózni...

2011. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy kelek fel. Általában 7 körül kel, én akkor még húzom a lóbőrt ha a kislányunk hagyja...ad egy puszit és megy a dolgára. Azt se tudom, hogy reggelizik-e. Szerintem általában nem, csak megissza a tejeskávéját. Ha van kaja előző napról, akkor elcsomagolom neki még előző este, vagy felhívom rá a figyelmét hogy vigyen belőle.

Elég érdekes kifejezés ez az "indítani". Nem tudom, a kérdezőnek mennyi idős lehet a párja de azért nagyon gáz, ha nagykorú férfit még indítani kell.

A párom meg szerintem azt hinné, hogy megbolondultam , ha kikészíteném a ruháját. És akkor nem is döntheti el, hogy mit vesz fel aznap, vagy mi???

2011. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, az én párom szerintem ki is térne a hitéből, ha én akarnám helyette eldönteni, hogy aznap milyen ruhában menjen dolgozni... vannak egyáltalán olyen önállótlan férfiak, akik ezt elvárják???
2011. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
88%

Nem gondoltam volna,hogy a tobbseg nem kell fel, komolyan teljesen megkonnyebbultem :))

En sem kelek, ferjem fel 5 ,5 korul kel fel, 6 elott mar el is hagyja a hazat.

Neha lelkiismeret furdalasom van hiszen a fiunk mar 2 eves,nem ejszakazok vele de en is hasznalhatatlan vagyok kora reggel.

Fozok mindig ugy,hogy tudjon vinni etelt, neha en is keszitem elo neki. Kenyeret sutok, mindig frisset visz.

30 eves mult, nem gyerek mar.

2011. aug. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
(elozo vagyok, azert ir a valaszra 5:40 percet mert kulfoldon elunk, 6 ora az ido eltolodas,itt meg csak ejfel lesz)
2011. aug. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
76%
nem, és nem is tenném. sőt igyekszem még kevesebbet tenni, mert megint túl rendes voltam vele és bunkózik, szóval pasizgatok.
2015. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Flóci1234 válasza:
Igen,felkelek. Mindig isfelkeltem, ès van egy 1 èves kisfiúnk. Akkor is felkeltem,mikor terhes voltam :) Ès mi 4.15 kor kelünk, kipattanok kávèt csinálni,összekèszítem a dolgait(kulcs,telefon stb),kiteszem a ruháját, ès 5kor megy dolgozni. A kicsi fèl 8 körül kel,addig visszafekszem,de van,hogy nehezen alszok vissza. Nem tudnám elkèpzelni a reggeleket anèlkül,hogy lássam :) Mèg azt is megvárom,míg kimegy a kapun,ès onnan integetünk mèg egyet egymásnak :)
2016. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!