Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiúról megmaradt ruhákat...

Fiúról megmaradt ruhákat ráadtok otthon kislányotokra?

Figyelt kérdés
Van két kisfiam és most újra babát várunk. Nem tudom még milyen nemű. Azon gondolkodtam,hogy ha lány lesz,kicsit meg leszek lőve ruha ügyben. Itthonra mondjuk rá lehet adni melegítő nadrágokat,pulcsikat,pizsamát,zoknit(van,ami nem kimondottan csupa fiús,átlagos). Persze utcára,vagy máshova már nem. Ti hogy vagytok ezzel? Hogy öltöztetitek,csak csajos cuccba? Megveszitek neki otthonra is a lányos ruhákat? Köszönöm.
2012. jan. 20. 09:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Lány babaruhákat kapok sokat barátnőmtől,csak később leszek kicsit gondban.
2012. jan. 20. 09:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Ráadom itthon a fiús ruhákat is. Van mellette lányos, ha valahová megyünk. Így lényegesen kevesebb dolgot kell megvenni, nem tudnám az itthoniakat és az elmenőseket is megvenni .
2012. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem otthon nyugodtan ráadhatod,ugysem nagyon látja senki.Nekem egy kislányom van,rengeteg ruhát kaptam a barátnőmtől,akinek 2 évvel idősebb a kislánya.Igaz,hogy ezek mind lányos ruhácskák,de van köztük olyan,ami elég rossz állapotban van.Pl.foltos,vagy kicsit kopottabb.Ezeket is szoktam használni,de csak itthon.Nem kell mindig tökéletesen kinéznie a gyereknek,főleg ha itthon játszik,akkor az az elsődleges szempont,hogy kényelmes legyen neki.:)
2012. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ráadom! :)
2012. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem! Nekem fiam van! Kaptunk sok rózsaszínes ruhát rokonoktól, akiknek lányai vannak!

Nem adtam rá! Nekem valahogy furcsa!

2012. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kislányom van, unokaöcsém 2 évvel idősebb kisfiú, rengeteg ruhát kaptunk tőle, ami az első fél évben mondjuk jó is volt, mert miért ne adnék rá kék - narancssárga-zöld - bage ruhákat? Ahogy nő viszont kislányom, egyre kevesebb ruhát tudunk hasznosítani, most már leginkább a bady-kat adom rá, mert azért fiús farmert-inget nem adok rá.
2012. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 fiú után lett lányom, egész pici korában adtam rá uniszex babaruhát, de később már csak új, csajos ruhákat kapott otthonra is.
2012. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért más dolog kislányra fiús ruhát ráadni, mint kisfiúra csajosat.

Nekem lányom lett a fiam után. Csak a szép, kimenős ruhákat vettük meg neki, itthonra tökéletes a fiam kinőtt ruhája is. Hogy később mi lesz nem tudom, lehet kap itthonra is csajos ruhákat, de az is lehet hogy nem.

2012. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a fehér rózsaszín mintás pizsit még ráadtam itthon aludni az 1 - 1,5 éves fiamra is.:-)
2012. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!