Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a családi pótlékot...

Igaz, hogy a családi pótlékot erzsébet utalvány formájában akarják adni?

Figyelt kérdés
Ma reggel mondta egy ismerősöm. Hallott valaki már erről?
2012. ápr. 1. 14:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20:19 Talán nemsokára a babakötvényt is...
2012. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Igen igaz.Így ösztönzik az anyukákat, még egy gyerek vállalására!!!!!!!
2012. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 TKI Ibolya ***** válasza:

Én egész nap ezen pufogtam! Köszönjük az összes Fideszre szavazónak! 3 gyerekem van és néha még cipőt is kell nekik venni.Arról nem is beszélve,hogy csak azonnal fogyasztható élelmiszerre lehet fel használni tehát ha rántott húst szeretnék esetleg a gyerekeimnek sütni akkor nyers húst nem vehetek rajta!

Persze nem a családiból akarom a gyerekeimet eltartani mielőtt még ezt valaki a fejemhez vágná de az ember ezt is bele kalkulálja a havi pénzbe.Nem olyan sok tényleg el lehet költeni egy hónapban a gyerekre amit adnak és ez csak a töredéke a havi kiadásoknak!

Nesze neked család barát kormány!

2012. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

talalt errol a "hirrol" barki barmilyen hivatkozast ami nem ma keletkezett? :)

mert en sanszosnak tartom, hogy az egesz csak egy aprilisi "trefa", amit valamelyik hirportal kiirt majd a tobbi meg atvette. szoval elore szvsz senki se aggodjon :)

2012. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Népszavában benne volt!
2012. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, igaz, nem szokásom forgatni a Közlönyt, de több helyről hallottam, hogy benne van, ott viszont nem hinném, hogy áprilisi tréfákat szokás lenne elsütni. Ellenben a Világgazdaság online pl. megírta, de nem csak ott olvastam, hanem több helyen is megjelent.

[link]

[link]

[link]


Három különböző helyen ugyanazt a "poént" elsütni?

2012. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Bocsánat, természetesen az utolsó előttinek címeztem, csak eléggé egyszerre írtunk :)
2012. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként túl azon, hogy nyilvánvalóan az a cél, hogy a jónép bizonyos boltokban legyen kénytelen vásárolni, az külön durva húzás, hogy csak fogyasztásra kész élelmiszert lehet vásárolni. Azaz nyers húst, fagyasztott zöldséget, stb-t nem. Csesszék meg, de komolyan! Én aztán tényleg ott spórolok, ahol tudok, épp ezért a legkevesebbet készételre költöm, hát most aztán köszi szépen. Ha ezt tényleg bevezetik, én elbontom ezeknek a segge alól a parlamentet, és remélem más is csatlakozik, mert ez már tényleg több a soknál.
2012. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%
Csatlakozom.Mégis meddig és mit tűrjünk még el?????
2012. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

14.es vagyok, 16os valaszadonak irom:

az, hogy tobb online media megirta (mellesleg UGYANAZT a cikket) vagy atemelte a dolgot a sajat feluletere, szerintem semmit nem jelent.

szerintem egy ilyen komoly temaval foglalkozott volna pl a hirado, mivel a cikk szerint nem csak a csaladipotlekot hanem mindenfele mas tamogatast is erint a tema es raadasul aprilis kozepeig dontenek.

remeljuk nekem lesz igazam es kacsa az egesz, mindenesetre en addig nem fogok felhaborodni amig ezzel nem foglalkozik komolyabb media, az internetetes mokazasokat pedig eleg sokan megszoktak szivni, lasd hircsarda.hu vagy a hirtelen.wordpress.com

2012. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!